Trwa ładowanie...
dzit0oj

Warszawa. Jeżowi zakleszczył się ryjek, pomógł mu pan Tomasz

Niecodzienny widok na warszawskim Ursynowie. Naszemu czytelnikowi drogę zagrodził jeż.. z kubeczkiem na głowie. Pan Tomasz od razu rzucił się na pomoc zakleszczonemu zwierzęciu. Nagranie z akcji oraz zdjęcie przesłał do redakcji Dziejesię.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Jeżowi zakleszczył się ryjek, pomógł mu pan Tomasz
Warszawa. Jeżowi zakleszczył się ryjek, pomógł mu pan Tomasz (zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl, Fot: tomasz)
dzit0oj

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w warszawskiej dzielnicy Ursynów.

Warszawa. Jeż w tarapatach

- Około godziny 21 wybrałem się na spacer. Na tyłach megasamu zauważyłem jeża, którego pyszczek utknął w plastikowym kubeczku - poinformował pan Tomasz.

dzit0oj

Na nagraniu, które przesłał do redakcji Dziejesię, widać jak jeżyk próbuje ściągnąć kubeczek. Na drugim ujęciu, dzięki pomocy naszego czytelnika, zwierzątko udaje się w dalszy spacer po Warszawie. Już bez niebezpiecznej przeszkody.

Zobacz także: Jeżowi zakleszczył się ryjek. Pomógł mu czytelnik WP

Warszawa. "Na szczęście przechodziłem w pobliżu"

- Jeżyk był zakłopotany i zawstydzony, ale po około pół minuty poszedł w dalszą drogę. Pewnie zwiedza Warszawę - tłumaczył z rozbawieniem nasz czytelnik.

dzit0oj

Jak dodał pan Tomasz, z taką sytuacją spotkał się pierwszy raz. - Na szczęście przechodziłem w pobliżu i zauważyłem zwierzątko. Chyba nigdy wcześniej nie udało mi się tak mierzalnie pomóc - zaznaczył dumny.

My dziękujemy panu Tomaszowi za szybką reakcję i pomoc jeżykowi w potrzebie. Apelujemy też, aby dbać o środowisko, które nas otacza.

Jeżeli Was również spotkała nietypowa sytuacja dajcie nam znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na Wasze zdjęcia oraz nagrania!

dzit0oj

Podziel się opinią

Share
dzit0oj
dzit0oj
Więcej tematów