WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
sejm
14-02-2006 (16:00)

Wanda Fidelus-Ninkiewicz szefową Kancelarii Sejmu

Wanda Fidelus-Ninkiewicz została szefową Kancelarii Sejmu. Jej kandydaturę, zgłoszoną przez marszałka Sejmu Marka Jurka, pozytywnie zaopiniowała komisja regulaminowa i spraw poselskich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Fidelus-Ninkiewicz jest prawnikiem, absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, nie należy do żadnej partii. Od października 2005 r. pełniła obowiązki szefa Kancelarii Sejmu, wcześniej była zastępcą szefa Kancelarii, pracowała na tym stanowisku także w latach 1998- 2000. W 2001 r. przez pół roku była członkiem zarządu Nafty Polskiej SA, skąd wróciła na stanowisko zastępcy szefa Kancelarii Sejmu.

Komisja zaakceptowała kandydaturę Fidelus-Ninkiewicz jednogłośnie.

Polub WP Wiadomości
WP
WP