Trwa ładowanie...
d12z0b8

W piątek premier Beata Szydło podsumuje 100 dni rządu

• Udział w specjalnej konferencji mają wziąć ministrowie rządu
• Rzecznik rządu: zrobiliśmy dużo pozytywnego
• Premier w poniedziałek: przedstawimy, co zastaliśmy w resortach
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Premier Beata Szydło
Premier Beata Szydło (PAP/EPA, Fot: STEPHANIE LECOCQ)
d12z0b8

W piątek premier Beata Szydło podsumuje 100 dni pracy swojego gabinetu - poinformował rzecznik rządu Rafał Bochenek. Podczas specjalnej konferencji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów mają też wziąć udział ministrowie rządu.

- Pokażemy, co się udało nam do tej pory zrobić. Zrobiliśmy dużo pozytywnego - powiedział Bochenek.

W poniedziałek premier zaznaczyła, że jeśli miałaby 100 dni rządu podsumować jednym zdaniem, to może powiedzieć: - Tak jak szliśmy do wyborów pod hasłem: "Damy radę", to daliśmy radę i damy radę w następnych miesiącach. Beata Szydło podkreśliła, że jej rząd konsekwentnie realizuje wszystko, co założył.

d12z0b8

Premier powiedziała, że jej zdaniem podsumowania są ważne i dlatego będzie "konsekwentnie informować, jakie są wyniki pracy rządu". - Natomiast, czy to jest 100 dni, czy to jest jakaś inna, umowna data, którą sobie ustalimy, to - moim zdaniem - to jest rzeczą wtórną - zaznaczyła.

- Oczywiście podsumowanie będzie, zaprezentujemy te wszystkie działania, które były podejmowane, ale nie to jest najważniejsze. Najistotniejsze jest to, by realnie działać i wprowadzać zmiany, na które czekają Polacy - zaznaczyła. - Przedstawimy również ocenę tego, co zastaliśmy w różnych resortach - zapowiedziała szefowa rządu.

d12z0b8

Podziel się opinią

Share
d12z0b8
d12z0b8
Więcej tematów