Trwa ładowanie...
d1x3q4y

Utrudnienia na autostradzie A4 Katowice - Kraków. W nocy będzie czasowo zamykana

W nocy z poniedziałku na wtorek autostrada A4 będzie czasowo zamykana na około 15 minut. Chodzi o trasę w stronę Krakowa i na odcinku tuż przed Balicami. Z utrudnieniami muszą się liczyć szczególnie podróżni, którzy jadą na lotnisko w Balicach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bramki na autostradzie A4 w kierunku Katowic
Bramki na autostradzie A4 w kierunku Katowic (Agencja Gazeta, Fot: Michał Lepecki)
d1x3q4y

W nocy z 30 września na 1 października na autostradzie A4 Katowice - Kraków prowadzone będą prace związane z przestawianiem bramownicy znajdującej się przed Placem Poboru Opłat w Balicach. W związku z tym jezdnia w kierunku Krakowa będzie zamykana na około 15 minut. Przejazd tą nitką będzie w tym czasie niemożliwy

- Dołożymy wszelkich starań, aby prace przebiegły sprawnie, mimo to, w miarę możliwości, najlepiej zaplanować podróż w godzinach pełnej przejezdności, zwłaszcza jeśli udajemy się na lotnisko w Balicach. Apelujemy do kierowców o zwracanie szczególnej uwagi na zmienione oznakowanie przed miejscem wykonywania robót - powiedziała dziennikowi "Polska The Times" Marta Dobrzańska z Biura Prasowego SAM S.A.

Trwa wymiana nawierzchni

Przypomnijmy: trwa ostatni etap wymiany nawierzchni na autostradzie A4 Katowice - Kraków. Nawierzchnia wymieniana jest na 6-kilometrowym odcinku między węzłem Jeleń a Placem Poboru Opłat w Mysłowicach. Prowadzone są też prace związane z poszerzeniem wlotów na Place Poboru Opłat w Balicach i w Mysłowicach. W związku z tymi pracami do listopada tego roku na Placu Poboru Opłat w Balicach okresowo zamykane będą pasy poboru opłat, po jednym w każdym kierunku.

d1x3q4y

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1x3q4y

Podziel się opinią

Share

d1x3q4y

d1x3q4y
Więcej tematów