ycipk-2j5nqb

USA. 16 żołnierzy aresztowanych, są podejrzani o przemyt imigrantów

16 marines (żołnierzy piechoty morskiej) jest podejrzanych o przestępstwa narkotykowe i przemyt nielegalnych imigrantów przez granicę z Meksykiem. Mężczyźni zostali aresztowani w czwartek rano czasu miejscowego w bazie wojskowej w Kalifornii - przekazał rzecznik jednostki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
USA. 16 marines jest podejrzanych o przemyt imigrantów
USA. 16 marines jest podejrzanych o przemyt imigrantów (PAP, Fot: casey moore)
ycipk-2j5nqb

"Informacje uzyskane z poprzedniego śledztwa w sprawie przemytu ludzi przyspieszyły aresztowania" - napisano w oświadczeniu. Chodzi o 2 wojskowych, których aresztowano, a następnie oskarżono o przemyt nielegalnych imigrantów dla własnego zysku.

16 mężczyzn zatrzymano w czwartek rano w Camp Pendleton w Kalifornii podczas apelu. Grozi im teraz proces przed sądem wojskowym, jednak formalnie nie usłyszeli jeszcze zarzutów.

"Ośmiu innych żołnierzy zostało również przesłuchanych w sprawie ich udziału w rzekomych przestępstwach narkotykowych niezwiązanych z dzisiejszymi aresztowaniami" - dodał serwis prasowy korpusu piechoty morskiej.

Formacja nie ujawniła na czym dokładnie polegały przestępstwa, do jakich dopuścić mieli się marines. W oświadczeniu przekazano, że mężczyźni są podejrzani o udział w przemycaniu z Meksyku do USA nielegalnych imigrantów oraz o różne, bliżej niesprecyzowane przestępstwa narkotykowe.

ycipk-2j5nqb

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: CNN

Zobacz także: Kolejna bolesna porażka Szydło w PE. Neumann nie zostawia na niej suchej nitki

ycipk-2j5nqb
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2j5nqb

ycipk-2j5nqb
ycipk-2j5nqb