Trwa ładowanie...
d3qn8ll

Ukraina. Wojna przewoźników i strzelanina w Browarach

W miejscowości Browary na Ukrainie doszło do strzelaniny. Ranne zostały trzy osoby. Tak wygląda walka o szlaki transportowe.
Share
Strzelanina na Ukrainie. Co się stao?
Strzelanina na Ukrainie. Co się stao?Źródło: Anton Gerashchenko, Facebook
d3qn8ll

Do strzelaniny doszło w Browarach pod Kijowem na Ukrainie rano 29 maja. Przybyła na miejsce policja zatrzymała dziesięciu uzbrojonych mężczyzn. Jak przekazał wiceminister spraw wewnętrznych Anton Gerashchenko, osoby zostały ranne podczas strzelaniny. policja chce zatrzymać wszystkich którzy brali udział w strzelaninie.

Ukraina. Wojna przewoźników

W strzelaninie w Browarach na Ukrainie wzięło udział około stu osób. Jak ustaliła policja, przyczyną strzelaniny był konflikt pomiędzy przedsiębiorcami, którzy maja firmy przewożące ludzi a nielegalnymi przewoźnikami. Minister spraw wewnętrznych Ukrainy Arsen Avakov napisał na Twitterze, że to "walka o szlaki transportowe", w którą zaangażowane są gangi.

d3qn8ll

Ukraina. Konflikt trwa od dawna

Konflikt między legalnymi przewoźnikami, a tymi, którzy jeżdżą nielegalnie trwa od lat. Osoby prywatne, które wożą ludzi, odbierają część ruchu legalnym przewoźnikom. A to nie jest trudne, ponieważ jeżdżą zazwyczaj swoimi krótszymi trasami.

Zobacz wideo: TVP o zbiórce podpisów dla Trzaskowskiego. Adam Bielan mówi o PKW i prokuraturze

d3qn8ll

Podziel się opinią

Share
d3qn8ll
d3qn8ll
Więcej tematów