Trwa ładowanie...
d1sjzj2

Ukradł puszkę z pieniędzmi dla chorego dziecka. Sam zgłosił się na policję w Szczecinie

Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów na terenie szczecińskiego Pogodna. Złodziej ukradł puszkę z pieniędzmi, które miały być przeznaczone dla chorego Bruna. Po tygodniu sam zgłosił się do aresztu. Nie wiadomo, czy uda się odzyskać gotówkę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szczecin. Złodziej ukradł puszkę. Sam zgłosił się do aresztu
Szczecin. Złodziej ukradł puszkę. Sam zgłosił się do aresztu (WP.PL)
d1sjzj2

Rodzice 1,5-letniego Bruna zbierają pieniądze dla swojego syna. Chłopiec między 2. a 3. rokiem życia musi mieć przeprowadzoną operację wydłużenia nóżek. W innym przypadku grozi mu amputacja. W Polsce nie ma szans na ratunek. Pojawiła się jednak szansa w USA. Zabieg kosztuje jednak ponad 1,2 mln zł.

Rodzice chłopca rozpoczęli zbiórkę, która nadal trwa. Puszka stanęła również w jednym z sklepów na szczecińskim Pogodnie. Pieniądze zostały jednak skradzione, ale złodzieja nagrały kamery monitoringu. Sprawa została szybko nagłośniona, m.in. dzięki internautom. Nie podano, ile gotówki było w puszce. Miała być pełna, więc mogło to być nawet kilkaset złotych.

Przeczytaj: Skandal w Brodnicy. Ukradł puszki z pieniędzmi dla chorego dziecka

d1sjzj2

Mężczyzna po tygodniu sam zgłosił się do aresztu - podaje TVP3 Szczecin. Noc spędził w izbie zatrzymań. Szczecińska policja w poniedziałek podejmie z nim dalsze czynności. Nie wiadomo, czy uda się odzyskać skradzione pieniądze.

Przeczytaj również: Afera w Kudowie-Zdroju. Katecheta kazał Mikołajowi zerwać serduszko WOŚP}

Zobacz też: "Tam jest po prostu zbrodnia". Małgorzata Kidawa-Błońska liczy, że debata nie będzie w TVP

Źródło: TVP3 Szczecin

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1sjzj2

Podziel się opinią

Share
d1sjzj2
d1sjzj2
Więcej tematów