Trwa ładowanie...
dtxht3q

Tylko w WP. Generał wyjaśnia, dlaczego osobiście przywiózł kule Jarosławowi Kaczyńskiemu

Dyrektor Wojskowego Instytutu Medycznego gen. prof. Grzegorz Gielerak osobiście przywiózł kule do domu Jarosława Kaczyńskiego. - Nasze relacje nie ograniczają się wyłącznie do opieki medycznej - mówi Wirtualnej Polsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gen. prof. Grzegorz Gielerak (w okularach) przywozi kule do domu Jarosława Kaczyńskiego
Gen. prof. Grzegorz Gielerak (w okularach) przywozi kule do domu Jarosława Kaczyńskiego (newspix.pl, Fot: Wolf)
dtxht3q

W czasie długiego majowego weekendu w domu Jarosława Kaczyńskiego na warszawskim Żoliborzu pojawił się gen. prof. Grzegorz Gielerak. Dyrektor wojskowego szpitala przy ul. Szaserów osobiście przywiózł prezesowi PiS kule ortopedyczne. "Fakt" twierdzi, że Kaczyński trafił do szpitala. Placówka nie udziela infor,macji na ten temat. - Zgodnie ze standardami obowiązującymi w Wojskowym Instytucie Medycznym o pacjentach (i ich problemach medycznych) przebywających w naszym szpitalu informują sami pacjenci i/lub osoby przez nie upoważnione - mówi gen. prof. Gielerak.

I wyjaśnia, dlaczego przywiózł kule do domu Jarosława Kaczynskiego. - Od kilkunastu lat, czyli od czasu, gdy w szpitalu rozpoczęliśmy opiekę medyczną nad śp. Jadwigą Kaczyńską, ja – oraz kilku moich współpracowników – mamy zaszczyt utrzymywać relacje z panem Jarosławem Kaczyńskim. Nie ograniczają się one wyłącznie do opieki medycznej - mówi Wirtualnej Polsce gen. Gielerak. - Właśnie w takim kontekście należy traktować moją niedawną wizytę w domu pana premiera. Wizyta ta została kilkakrotnie opisana przez media bulwarowe. Straciłaby jednak na sensacyjności, gdyby ktokolwiek z opisujących zapytał mnie o to zdarzenie - dodaje.

O wizycie dyrektora szpitala w domu Kaczyńskiego jako pierwszy poinformował "Fakt". Gazeta opublikowała także zdjęcia Kaczyńskiego, który porusza się o kulach i wchodzi do warszawskiego szpitala, a jego wspópracownicy niosą za nim walizkę Wizytę generała w domu polityka skrytykował gen. Roman Polko.

dtxht3q

Problemy prezesa PiS z kolanem zaczęły się ponad rok temu. Polityk zaczął odczuwać ból przy chodzeniu. Lekarze zalecili mu operację, jednak Kaczyński nie chciał się poddać zabiegowi. - Zabieg operacyjny to bardzo poważna sprawa. Na pewno swoją rozległością większa niż rehabilitacja, stąd na chwilę obecną decyzja o operacji Jarosława Kaczyńskiego jest odroczona i staramy się nieinwazyjnymi metodami usprawnić kolano – mówił Wirtualnej Polsce kilka miesięcy temu ppłk lek. Jarosław Kowal, rzecznik Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, w którym leczy się prezes PiS.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Polska jednym z najbezpieczniejszych dla kobiet krajów świata

dtxht3q

Podziel się opinią

Share
dtxht3q
dtxht3q
Więcej tematów