Trwa ładowanie...

Ty również możesz zadać premierowi pytanie

Trwają przygotowania do debaty premiera Donalda Tuska z internautami i blogerami - informuje Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Debata odbędzie się w przyszłym tygodniu. Każdy internauta może zadać pytanie premierowi, m.in. za pośrednictwem strony www.zapytajpremiera.pl.

Ty również możesz zadać premierowi pytanieŹródło: PAP
deinhcv
deinhcv

Debata o rządowym pomyśle wprowadzenia rejestru stron niedozwolonych odbędzie się jednocześnie w formie tradycyjnej, z udziałem grupy internautów oraz wirtualnej, z wykorzystaniem dostępnych serwisów społecznościowych. Rządowy pomysł wprowadzenia takiego rejestru wywołał gorący sprzeciw internautów, m.in. na stronie z apelem do prezydenta o ewentualne zawetowanie ustawy.

Debatę będzie można śledzić dzięki transmisji on-line na stronie www.premier.gov.pl. Jak podaje kancelaria premiera, formuła dyskusji jest wypracowywana wspólnie z internautami.

Pytania można zadawać już teraz, przed debatą. Zostaną one zebrane, przeanalizowane, na ich podstawie powstanie scenariusz całego spotkania. Również podczas samej debaty będzie możliwość zadawania pytań na czatach i za pomocą mikroblogów.

Premier zaprosił internautów do debaty w liście zamieszczonym 26 stycznia m.in. na stronie www.premier.gov.pl. Na razie nie podano dokładnego terminu debaty, wiadomo tylko, że odbędzie się ona w tym tygodniu.

deinhcv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deinhcv
Więcej tematów