Trwa ładowanie...

Trójka zmieni nazwę? Nowy dyrektor Michał Narkiewicz-Jodko zabrał głos

Trójka pod nowym zarządem ma ulec znaczącym zmianom. Według doniesień mediów, jedna z nich miała dotyczyć nawet nazwy radia. Głos w tej sprawie zabrał Michał Narkiewicz-Jodko, nowy dyrektor Trójki.

Share
Trójka zmieni nazwę? Dyrektor stacji zabrał głos
Trójka zmieni nazwę? Dyrektor stacji zabrał głosŹródło: PAP
d1e5naq

Trójka od 20 sierpnia ma nowego dyrektora, po tym jak ze stanowiska zwolniony został Kuba Strzyczkowski. Jego miejsce zajął Michał Narkiewicz-Jodko, czyli dotychczasowy szef Agencji Muzycznej Polskiego Radia. Jego zastępcami zostali Piotr Kordaszewski oraz Marek Wiernik.

Pracownicy stacji informują, że od czwartku trwa zmiana w sposobie funkcjonowania stacji. Programy, które do tej pory cieszyły się sporą popularnością, były zdejmowane z anteny na kilka minut przed audycją. Następowały ponadto zmiany w grafikach. W związku z tym w czwartek część zespołu poszła na urlopy lub zwolnienia lekarskie.

d1e5naq

- W czwartek to wyglądało jeszcze jak dobrze zaplanowana operacja przechwycenia anteny. W piątek rano była konfuzja, a w ciągu dnia już panika. Nie było komu pracować. Wielu gości odwołało udział w audycjach - powiedział dziennikarz Trójki cytowany przez portal press.pl.

Białoruś. Aleksander Kwaśniewski o zbliżającym się końcu reżimu

Trójka. Stację czekają zmiany?

Trójka, według komentarzy opublikowanych w mediach społecznościowych przez wicedyrektora stacji, miała ulec radykalnym zmianom. Marek Wiernik pisał m.in. o zmianie nazwy, a także połączeniu jej z Agencją Muzyczną - wytwórnią muzyczną spółki.

Monika Kuś z biura zarządu w rozmowie z "Presserwisem" przyznała, że Michał Narkiewicz-Jodko "przygotowuje obecnie projekty zmian i odświeżenia anteny, by uczynić ją bardziej atrakcyjną dla słuchaczy".

d1e5naq

Jak się okazuje, o zmianach w stacji nie był poinformowany nawet sam zespół. "Pierwszy raz stykam się z sytuacją, w której nowa dyrekcja jakiejkolwiek firmy więcej informacji udziela w komentarzach na FB niż przekazuje zespołowi, z którym do tej pory się nie spotkała i nie komunikuje" - napisał na Facebooku dziennikarz Trójki Tomasz Michniewicz.

Trójka zmieni nazwę? Michał Narkiewicz-Jodko dementuje

"Trójka pozostanie Trójką! Nie ma mowy o żadnych zmianach nazwy, a doniesienia na ten temat to spekulacje i nieprawda" - napisał na Twitterze dyrektor stacji. Michał Narkiewicz-Jodko zdementował w ten sposób pogłoski o rebrandingu kultowej stacji.

Z Trójką pożegnała się też Beata Pawlikowska. Dziennikarka i podróżniczka współpracowała z radiostacją zaledwie 3 miesiące.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: press.pl, Twitter

d1e5naq

Podziel się opinią

Share
d1e5naq
d1e5naq
Więcej tematów