Trwa ładowanie...
dzit0oj

Transformacja Beaty Szydło. Dziś nie da się jej nie zauważyć

Internauci mieli prawdziwą ucztę, komentując wczorajsze zdjęcie Beaty Szydło schowanej za pozostałymi liderami krajów Unii Europejskiej. Szefowa polskiego rządu chyba wzięła to do siebie, bo jej dzisiejsza kreacja nie pozwoli nikomu przeoczyć jej obecności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Transformacja Beaty Szydło. Dziś nie da się jej nie zauważyć
(KPRM)
dzit0oj

Rano Beata Szydło spotkała się z Donaldem Tuskiem. Pomimo spięcia, jakie wywołała w jego sprawie na ostatnim szczycie UE w Brukseli nie dało się wychwycić pomiędzy nimi nieprzyjaznych nastrojów. Zarówno szefowa rządu, jak i przewodniczący Rady Europejskiej serdecznie się przywitali z uśmiechami na twarzach pozowali do wspólnego zdjęcia.

Samo spotkanie nie wywołało w mediach społecznościowych większego zainteresowania. Internauci dostrzegli za to wyrazistą kreację Beaty Szydło i podzieli się ze światem swoimi komentarzami. Pokażemy wam najzabawniejsze z nich.

Na Kapitolu w Rzymie rozpoczęły się w sobotę uroczyste obchody 60-lecia podpisania Traktatów Rzymskich, które dały początek integracji europejskiej. W spotkaniu uczestniczy 27 przywódców państw UE i unijnych instytucji. Obecna jest też premier Beata Szydło. O godz. 13 obiad dla uczestników rzymskiego spotkania wyda w pałacu na Kwirynale prezydent Włoch Sergio Mattarella.

dzit0oj

Podziel się opinią

Share
dzit0oj
dzit0oj
Więcej tematów