Trwa ładowanie...
d4jb4c1
Polska The TimesDziennik Łódzki
łódź

Tomasz Trela zostanie przewodniczącym SLD w Łodzi?

W sobotę 17 marca odbędą się wybory władz SLD w Łodzi. Nowym przewodniczącym łódzkiego SLD może zostać Tomasz Trela, ponieważ o reelekcje nie ubiega się dotychczasowy przewodniczący Sylwester Pawłowski. Tomasz Trela, wiceprzewodniczący klubu radnych SLD w Radzie Miejskiej uchodzi za zaufanego człowieka Dariusza Jońskiego, przewodniczącego struktur wojewódzkich SLD w Łódzkiem.
Share
Tomasz Trela w sobotę ma zostać nowym szefem SLD
Tomasz Trela w sobotę ma zostać nowym szefem SLDŹródło: WP.PL
d4jb4c1

Tomasz Trela jest członkiem SLD od 12 lat. Od 4 lat pracuje w miejskich strukturach partii w Łodzi. Trela po wybraniu na przewodniczącego, będzie mógł wskazać sekretarza partyjnych struktur. Mówi się, że będzie to młoda działaczka SLD, 32-letnia Małgorzata Moskwa-Wodnicka.

Moskwa-Wodnicka w ostatnich wyborach samorządowych ubiegała się ona o mandat miejskiej radnej. Nie dostała się wprawdzie do rady, ale miała znakomity wynik. Zdobyła trzecią liczbę głosów. Lepsi byli tylko - Władysław Skwarka i Jarosław Berger. Moskwa-Wodnicka pracuje w referacie spraw społecznych w centrum obsługi mieszkańców na Polesiu Urzędu Miasta Łodzi.

Jeśli w sobotę zostaną wybrani Trela i Moskwa-Wodnicka będzie to oznaczało, że do władzy w SLD dochodzi młoda gwardia, a łódzki Sojusz będzie jeszcze bardziej oddany Dariuszowi Jońskiemu.

Struktury SLD w Łodzi liczą 880 członków.

Polecamy: Chińskie firmy będą inwestować w Łódzkiem

d4jb4c1

Podziel się opinią

Share
d4jb4c1
d4jb4c1
Więcej tematów