Trwa ładowanie...
tomasz terlikowski

Tomasz Terlikowski zabrał głos ws. naklejek wyrażających sprzeciw wobec LGBT. "Szanujmy ludzi"

Naklejki z napisem "strefa wolna od LGBT" wzbudziły duże kontrowersje. Pomysł dystrybuowania ich z "Gazetą Polską" nie spodobał się Tomaszowi Terlikowskiemu. Publicysta wyjaśnił, że takie działania nie mają wiele wspólnego z Ewangelią.

Share
Tomasz Terlikowski zabrał głos ws. naklejek wyrażających sprzeciw wobec LGBT. "Szanujmy ludzi"
Źródło: PAP, fot: Marcin Kaliński
d3yj4tt

"Wyobraźcie sobie, co by było gdyby jakieś liberalne medium wypuściło naklejki dla usługodawców z napisem: 'Strefa wolna od katolików/katolicyzmu'" - napisał na Facebooku Tomasz Terlikowski.

Dziennikarz nawiązał do zapowiedzi rozdawania naklejek z napisem "strefa wolna od LGBT" z "Gazetą Polską". O takim pomyśle pracownicy periodyku poinformowali w środę w mediach społecznościowych.

Terlikowski stwierdził, że publikacja naklejek skierowanych do katolików z pewnością wywołałaby oburzenie. "A teraz zastosujmy tę samą zasadę, zgodnie z mądrością etyczną, nie czyń drugiemu, co Tobie niemiłe, do osób homoseksualnych, transseksualnych czy jeszcze innych (zwanych osobami LGBTQ)" - dodał.

I zauważył, że wysuwany w dyskusji argument o konieczności walki z ideologią LGBT jest nietrafiony. "Ona nie przemieszcza się po mieście, nie wchodzi do lokali. Jednym słowem walczmy z ideologią (groźną i niebezpieczną), szanujmy ludzi i głośmy miłość Jezusa Chrystusa" - uznał.

Zobacz także: Miller podpowiada opozycji, jak wygrać z PiS

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3yj4tt

Podziel się opinią

Share
d3yj4tt
d3yj4tt
Więcej tematów