Trwa ładowanie...
d1176ie

Tomasz Sekielski uderza w TVP. Namawia do bojkotu

"Wyłącz TVP, włącz myślenie" - apeluje Tomasz Sekielski. Dziennikarz w wideo opublikowanym w sieci podkreślił, że politycy opozycji powinni chodzić do telewizji Jacka Kurskiego, ale widzowie mają ją omijać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Sekielski ogłosił też konkurs
Tomasz Sekielski ogłosił też konkurs (East News, Fot: Wojciech Strożyk/REPORTER)
d1176ie

Tomasz Sekielski w swoim programie "Sekielski Sunday Night Live" na YouTubie zachęca do wsparcia akcji "Wyłącz TVP, włącz myślenie". - TVP PiS to czysta propaganda, kłamstwa i oszukiwanie widzów. Namawiam was, abyście przekonywali swoich znajomych i rodzinę, aby wyłączyli TVP. Proponujcie osobom, które uważają, że TVP jest dobra, aby przeżyli bez niej tydzień, może dwa. Na próbę. Może im się uda - podkreśla dziennikarz.

Swój apel o "bombardowanie wszystkich o tym, żeby wyłączyli TVP" powtórzył wielokrotnie. Jak tłumaczył tylko spadek oglądalności "może położyć kres temu, co dzieje się w telewizji państwowej". - TVP ma pieniądze, bo dostał od rządu - powiedział Sekielski. Po chwili się poprawił: - Nie od rządu, od nas. Mamy prawo oczekiwać, że TVP nie będzie brała udziału w propagandowych nagonkach.

Skrytykował dziennikarzy telewizji publicznej. Nazwał ich "służalczymi". - Nikt przyzwoity nie pracuje w TVP jako dziennikarz. Tam nie ma miejsca dla przyzwoitych ludzi. Być może kilku moich kolegów i znajomych się na mnie obrazi - zaznaczył Sekielski.

d1176ie

Zobacz też: Ryszard Terlecki pisze o zmianach w PO. Jest reakcja i zakład ws. wyborów prezydenckich

Ogłosił też konkurs na projekt graficzny, logo akcji - "znaczek sprzeciwu wobec tego, co robi TVP". Otrzymał prośbę od widza: "Powiedz coś dobrego o Jacku Kurskim". Sekielski długo milczał, zastanawiał się. W końcu przyznał: - Prywatnie potrafi być miły i sympatyczny, o ile chce.

d1176ie

Sekielski jest przeciwny bojkotowi TVP przez polityków opozycji. - Oni powinni chodzić, a widzowie powinni wyłączać. Politycy powinni korzystać ze wszystkich możliwości pokazania swoich racji, wytykać, jak TVP kłamie, mówić do tych, którzy są okłamywani przez TVP - podkreślił.

Przeczytaj również:
Grand Press 2019. Tomasz Sekielski został Dziennikarzem Roku
Bohater ich filmu wygrał w sądzie. Bracia Sekielscy są usatysfakcjonowani

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1176ie

Podziel się opinią

Share
d1176ie
d1176ie
Więcej tematów