Trwa ładowanie...
Koronawirus informacje
Koronawirus mapa
Polska
Świat
Społeczeństwo
Polityka
Edukacja
Tylko w WP
Innowacje
#DzieńdobryWP
Śląsk
Kraków
Wideo
Najnowsze

Znany program "spadł" przez ludzi Donalda Tuska. Tomasz Sekielski ujawnia szczegóły

"Cichy bojkot" ministrów Donalda Tuska był jednym z powodów zdjęcia z anteny programu "Teraz my!" - wyznał dziennikarz Tomasz Sekielski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To kolejny uszczypliwy komentarz Tomasza Sekielskiego pod adresem Donalda Tuska
To kolejny uszczypliwy komentarz Tomasza Sekielskiego pod adresem Donalda Tuska (Agencja Gazeta, Fot: Maciek Jaźwiecki)

O kulisach pracy w TVN-ie Sekielski opowiedział w rozmowie z "Press". - Dziś chętnie bym poprowadził taki talk-show publicystyczny po bandzie, ale nie ma na niego szans. I to nie dlatego, że nie znalazłaby się odważna telewizja, ale dlatego, że żaden polityk by do niego nie przyszedł - stwierdził dziennikarz.

Dlaczego? Jak powiedział Sekielski, dziś politycy "bojkotują media i redakcje, których się boją - chodzą tam, gdzie czują się komfortowo i bezpiecznie. Politycy nauczyli się wykorzystywać podziały wśród dziennikarzy, brak przestrzegania podstawowych zasad naszego zawodu".

Zobacz też: "Klaudia Jachira to posłanka, tak?". Jarosław Sellin zaskoczył dziennikarza

"Gdybyśmy byli solidarni wobec siebie, to nie dopuścilibyśmy do sytuacji, w której biura prasowe partii układają programy publicystyczne. Nie jest tak, że tylko PiS bojkotuje niewygodne media" - podkreślił dziennikarz.

Oznajmił, że do jego programu nie przychodził Donald Tusk i jego ministrowie, i to właśnie ten "cichy bojkot" ministrów Tuska był jednym z powodów zdjęcia "Teraz my!" z anteny.

Przeczytaj również: "Gdzie my, k..., żyjemy?". Tomasz Sekielski oburzony incydentem z hostią

Tomasz Sekielski drwi z Donalda Tuska

To kolejny uszczypliwy komentarz Tomasza Sekielskiego pod adresem Donalda Tuska na przestrzeni ostatnich kilku tygodni. - Poirytowała i trochę rozśmieszyła mnie jeszcze jedna rzecz - zachowanie Donalda Tuska. (...) Jest odważny po fakcie, fighter w komentowaniu, fighter w ocenianiu innych, człowiek który wie, jak wygrywać wybory, ale jakoś w tych wyborach wystartować nie chciał - mówił o byłym szefie Rady Europejskiej w opublikowanym kilka tygodni temu nagraniu.

- Tusk najpierw dał dyla na dobrą unijną posadę, na której on zyskał, a Polska zyskała niewiele. A zostawił tutaj niezły bajzel, partię w rozsypce i rząd, który dryfował - komentował dziennikarz.

Podziel się opinią

Share
Slot
Więcej tematów