Trwa ładowanie...
d23mn2c

To po prostu nieprawdopodobne. Małżeństwo po raz trzeci wygrało fortunę na loterii

Ciężko w to uwierzyć, ale pewna para z Edmonton w Kanadzie wygrała na loterii po raz trzeci w swoim życiu. Barbara i Douglas Fink właśnie zainkasowali 6,1 mln USD, stając się obiektem zazdrości graczy na całym świecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To po prostu nieprawdopodobne. Małżeństwo po raz trzeci wygrało fortunę na loterii
(Twitter)
d23mn2c

Moment wygranej nadawałby się na dobry viralowy filmik. Tuż po losowaniu Douglas sprawdzał, czy numerki na jego kuponie pokrywają się z tymi, które zobaczył przed momentem w telewizji. Ciszę przerwała jego żona Barbara pytając, czy coś trafił.

- Na początku nie odpowiedział. Spróbowałam ponownie po 5 minutach. Wtedy podniósł głowę, spojrzał w moją stronę i powiedział krótko "Znowu to zrobiłem!" - relacjonuje tamten moment Barbara.

Szczęście uśmiechnęło się do nich po raz pierwszy w 1989 roku. Wygrali wówczas 95 tys. USD, które musieli podzielić z czterema innymi osobami. Kolejny raz los był po ich stronie w 2010 roku, kiedy na ich konto spłynęło 90 tys. USD. Te kwoty wyglądają jednak marnie w porównaniu z główną wygraną w losowaniu Zachodniokanadyjskiej Loterii. Wytypowanie 6 prawidłowych liczb pozwoliło im wejść w posiadanie 6,1 mln USD.

- Za wygrane pieniądze chcemy zapewnić naszym dzieciom i wnukom godną i bezpieczną przyszłość. Rodzina jest na pierwszym miejscu - powiedział Douglas Fink w rozmowie z organizatorami loterii.

Małżonkowie mają już plan, jak zagospodarować pozostałą kwotę. Barbara i Douglas planują kupić dom i spędzić wiele czasu na podróżach.

d23mn2c

Podziel się opinią

Share
d23mn2c
d23mn2c
Więcej tematów