Trwa ładowanie...
Kamil Zajęcki
05-04-2017 21:31

To po prostu nieprawdopodobne. Małżeństwo po raz trzeci wygrało fortunę na loterii

Ciężko w to uwierzyć, ale pewna para z Edmonton w Kanadzie wygrała na loterii po raz trzeci w swoim życiu. Barbara i Douglas Fink właśnie zainkasowali 6,1 mln USD, stając się obiektem zazdrości graczy na całym świecie.

To po prostu nieprawdopodobne. Małżeństwo po raz trzeci wygrało fortunę na loteriiŹródło: Twitter
d4c9jnm
d4c9jnm

Moment wygranej nadawałby się na dobry viralowy filmik. Tuż po losowaniu Douglas sprawdzał, czy numerki na jego kuponie pokrywają się z tymi, które zobaczył przed momentem w telewizji. Ciszę przerwała jego żona Barbara pytając, czy coś trafił.

- Na początku nie odpowiedział. Spróbowałam ponownie po 5 minutach. Wtedy podniósł głowę, spojrzał w moją stronę i powiedział krótko "Znowu to zrobiłem!" - relacjonuje tamten moment Barbara.

Szczęście uśmiechnęło się do nich po raz pierwszy w 1989 roku. Wygrali wówczas 95 tys. USD, które musieli podzielić z czterema innymi osobami. Kolejny raz los był po ich stronie w 2010 roku, kiedy na ich konto spłynęło 90 tys. USD. Te kwoty wyglądają jednak marnie w porównaniu z główną wygraną w losowaniu Zachodniokanadyjskiej Loterii. Wytypowanie 6 prawidłowych liczb pozwoliło im wejść w posiadanie 6,1 mln USD.

- Za wygrane pieniądze chcemy zapewnić naszym dzieciom i wnukom godną i bezpieczną przyszłość. Rodzina jest na pierwszym miejscu - powiedział Douglas Fink w rozmowie z organizatorami loterii.

Małżonkowie mają już plan, jak zagospodarować pozostałą kwotę. Barbara i Douglas planują kupić dom i spędzić wiele czasu na podróżach.

d4c9jnm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4c9jnm
Więcej tematów