Trwa ładowanie...
d2e6cuz

Tatry: Szlak na Przełęcz Krzyżne zamknięty

Jak informuje Tatrzański Park Narodowy z powodu remontu został zamknięty szlak na Przełęcz Krzyżne od strony Doliny Pańszczycy oznaczony kolorem żółtym. Turyści muszą się z liczyć z niewielkimi utrudnieniami. Prace remontowe rozpoczynają się we wtorek i potrwają do odwołania.
Share
Tatry: Szlak na Przełęcz Krzyżne zamknięty
Tatry: Szlak na Przełęcz Krzyżne zamkniętyŹródło: PAP
d2e6cuz

- Od 14 lipca do odwołania zamknięty jest z powodu remontu szlak na Przełęcz Krzyżne od strony Doliny Pańszczycy (od skrzyżowania szlaku żółtego ze szlakiem czarnym) - czytamy na stronie Tatrzańskiego Parku Narodowego

W trakcie remontu szlaku żółtego, na Przełęcz Krzyżne turyści dojdą wędrując żółtym szlakiem od strony Doliny Pięciu Stawów Polskich, lub szlakiem czerwonym przez Orlą Perć.

Tatry: Szlak turystyczny między Świnicą a Zawratem pozostaje zamknięty

Do odwołania zamknięty jest również szlak turystyczny między Świnicą a Zawratem oznaczony kolorem czerwonym. Wiosną 2018 r. utworzył się obryw skalny. W rezultacie zniszczył spory fragment szlaku.

d2e6cuz

Zobacz też: Wyniki wyborów 2020. Leszek Miller mówi o błędzie Trzaskowskiego. "Mógł z tego zrobić majstersztyk"

Turyści wędrujący traktem oznaczonym kolorem czarnym od Brzezin na Halę Gąsienicową przez Dolinę Suchej Wody, muszą się liczyć z małymi utrudnieniami. Do końca października będą bowiem tam trwały prace remontowe na krótkich odcinkach.

- Trwa remont szlaku w Dolinie Suchej Wody od Brzezin na Halę Gąsienicową. Prace będą trwały do końca października 2020 r. Ruch pieszy turystyczny zostaje utrzymany z małymi utrudnieniami - podkreśla Park Narodowy w oficjalnym komunikacie.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: RMF24

d2e6cuz

Podziel się opinią

Share
d2e6cuz
d2e6cuz
Więcej tematów