Trwa ładowanie...

Tak zwożą migrantów na granicę? Kolejne nagranie Straży Granicznej

Polska Straż Graniczna opublikowała kolejne nagranie. Widać na nim, jak najprawdopodobniej funkcjonariusze z Białorusi zwożą migrantów na granicę z Polską.

Share
Białoruś zwozi migrantów na granicę? Straż Graniczna publikuje nagranie
Białoruś zwozi migrantów na granicę? Straż Graniczna publikuje nagranie Źródło: Twitter, fot: Straż Graniczna
d20lj9z

W sobotę 9 października polska Straż Graniczna opublikowała kolejne nagranie z granicy z Białorusią. Do wpisu dodano nagranie, na którym, jak przekonują polskie służby, widać migrantów przewiezionych na granicę przez Białorusinów.

Białoruś. Tak zwożą migrantów na granicę? Jest nagranie

"Służby białoruskie podczas organizowania nielegalnego przekraczania granicy" - czytamy w komentarzu do nagrania Straży Granicznej.

Jak twierdzą pogranicznicy, migranci są zwożeni przez służby z Białorusi do opuszczonej placówki granicznej po stronie białoruskiej. "Tu czekają na dalsze instrukcje od służb" - pisze polska Straż Graniczna.

d20lj9z

Białorusini zwożą migrantów? Nagranie z granicy

Na filmie opublikowanym przez polskich funkcjonariuszy rzeczywiście widać, jak z wojskowej ciężarówki wysiada grupka osób.

Na nagraniu widać też osoby w mundurach. Wszystko wskazuje na to, że mogą być to żołnierze z Białorusi.

Granica z Białorusią. Straż Graniczna o "prowokacjach"

To kolejny materiał polskiej Straży Granicznej z granicy z Białorusią. We wcześniejszych materiałach pogranicznicy informowali o "prowokacjach" ze strony funkcjonariuszy po drugiej stronie płotu granicznego.

d20lj9z

Jak informowaliśmy w Wirtualnej Polsce, kilka dni temu przy samej granicy polska Straż Graniczna znalazła atrapę bomby. Na zdjęciu opublikowanym w mediach społecznościowych widać foliową siatkę z wystającymi z niej kablami, które stykają się z zegarkiem.

Jak się okazało, w foliowej siatce znajdowała się golarka elektryczna. "Wystające kable, zegarek z powtarzającym się alarmem dźwiękowym, miały wskazywać, że jest to ładunek wybuchowy" - podkreślono we wpisie.

"To dotknie każdego z nas". Sikorski ostrzega przed Kaczyńskim

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d20lj9z

Podziel się opinią

Share
d20lj9z
d20lj9z
Więcej tematów