Trwa ładowanie...
d2aawkg

Tak wygląda pełny trailer "Ciemniejszej strony Greya". Zapowiada się namiętny hit!

Druga część ekranizacji slynnej trylogii E.L. James wejdzie do kin 10 lutego 2017 roku. Mowa oczywiści o filmie "Ciemniejsza strona Greya", która jest kontynuacją "50 twarzy Greya". Dziś też ukazał się oficjalny pełny trailer filmu, który w zaledwie kilkanaście godzin pobił już rekordy oglądalności.

Share
d2aawkg

Pełny trailer „Ciemniejszej strony Greya” ujrzał w końcu światło dzienne. Widać, że twórcy wyciągnęli wnioski po pierwszej części ekranizacji i sprawili, by trailer rozgrzał każdego, kto tylko go obejrzy. Tylu namiętnych scen nie spodziewał się nikt. Dodatkowo atmosferę podgrzewa zmysłowy cover utworu „Crazy In Love” Beyonce, który trafił do ścieżki dźwiękowej.

W nowym filmie Jamesa Foleya, oprócz Jamiego Dornana i Dakoty Johnson w rolach głównych, ponownie będziemy mogli zobaczyć m. in. piosenkarkę Ritę Orę, a także samą Kim Basinger.

Zwiastun na Facebooku zobaczyło już ponad 20 milionów osób, a liczba rośnie w zawrotnym tempie z każdą godziną. Wszędzie, gdzie się pojawi bije rekordy popularności. Teraz pozostaje tylko liczyć, że film będzie tak samo dobry jak jego zapowiedź.

d2aawkg

Podziel się opinią

Share
d2aawkg
d2aawkg
Więcej tematów