Trwa ładowanie...
d403yms
d403yms
grill

Tak się grilluje! Pochwaliliście się swoimi kulinarnymi wyczynami

Trwa majówka, więc w całej Polsce rozstawiono rozpalone do czerwoności grille. Poprosiliśmy Was o zdjęcia z kulinarnych popisów, a Wy nie zawiedliście.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d403yms

Karkówka, kiełbasa, szaszłyki i chleb - te produkty najczęściej lądowały na Waszych grillach. Najważniejsze jednak, gdzie grillowaliście. Okazuje się, że tradycja wciąż jest żywa i pojawiły się (gorąco wyczekiwane przez redakcję) zdjęcia z balkonowego barbecue.

Facebook.com
Podziel się

W powyższym przypadku warto zwrócić uwagę na pewne odstępstwo od klasycznego rytuału - grill węglowy został zastępiony przez elektryczny. Sąsiedzi z pewnością to docenią. Kolejny balkon to już przykład eksportowania rodzimych tradycji. To zdjęcie zrobiono w Toskanii.

Facebook.com
Podziel się

Brak balkonu (o ile mieszka się na parterze lub w domu jednorodzinnym) nie stanowił przeszkody dla chcących grillować jednocześnie w domu i na dworze. Przygotowanie potraw oryginalną metodą "przez okno" miało też tę zaletę, że pozwolało uniknąć kontaktu z niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Nie wszyscy jednak unikali "okoliczności przyrody".

Facebook.com
Podziel się

Uwagę naszej redakcji przykuło przywiązanie do klasycznego menu. Bardzo rzadko na ruszcie lądowały (nie licząc szaszłyków)... warzywa. Tu jeden z nielicznych przykładów

Facebook.com
Podziel się

Z troski o Wasze zdrowie polecamy zwiększyć ich ilość w diecie. Na zakończenie życzymy Wszystkim smacznej reszty majówki!

d403yms

Podziel się opinią

Share

d403yms

d403yms
Więcej tematów