Ogromny pożar w mazowieckim - spłonęło 80 ha lasów
Strażacy dogaszają dwa pożary, które wybuchły nieopodal Ostrołęki. Spłonęło około 80 hektarów lasu. W akcji uczestniczyło prawie 80 jednostek PSP z trzech województw - poinformował PAP rzecznik Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Paweł Frątczak. Wciąż pali się inny obszar lasu, w miejscowości Gleba. Ma powierzchnię 20 hektarów. Prace tam mogą potrwać jeszcze kilkanaście godzin.