Trwa ładowanie...

To już koniec Snu Pszczoły w Koneserze!

Gdzie teraz przeniesie się praski klub? Zobaczcie

To już koniec Snu Pszczoły w Koneserze!
dtavpvw
dtavpvw

To już koniec Snu Pszczoły na terenie Konesera! Praski klub przeniósł się tam dzięki uprzejmości BBI Development w lutym 2013 roku po pożarze, który strawił poprzednią siedzibę klubu przy ulicy Inżynierskiej 3 . Od początku było jednak wiadomo, że stara fabryka wódek jest jedynie miejscem tymczasowym. * Z końcem maja Pszczoła odlatuje z Konesera.*

*Zobacz także: Zamykają "Powiększenie"! *

Co dalej z praskim klubem? W czerwcu Sen Pszczoły przeniesie się na barkę , która zakotwiczy przy moście Poniatowskiego . Klub zapowiada tam muzykę, letnie kino, gry i zabawy, performance i teatr, plażę i leżaki oraz inne atrakcje. To tam Sen Pszczoły będzie gościł do końca wakacji, potem zamierza przenieść się na stałe do innej siedziby. Czy będzie to znów Praga?

dtavpvw

Tak, chcielibyśmy zostać na Pradze , jednak wciąż trwają rozmowy i niestety nie mogę jeszcze podać ani miejsca ani dokładnej daty re-otwarcia - mówi nam Szymon Kubiak, menedżer Snu Pszczoły - Póki co skupiamy się barce, która niebawem pojawi się przy moście Poniatowskiego. Już do nas powoli płynie i lada moment będziemy ogłaszać harmonogram imprez i spotkań kulturalnych.

dtavpvw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtavpvw
Więcej tematów