Wrocław. Dwa lata po pożarze na Szczecińskiej. Jak miasto walczy z nielegalnymi wysypiskami odpadów?
W grudniu 2018 roku spłonęło nielegalne wysypisko odpadów przy ul. Szczecińskiej. W ciągu dwóch lat miasto podjęło 240 interwencji wobec nielegalnych wysypisk na terenie Wrocławia. W ich wyniku, jak dotąd oczyszczono 65 proc. kontrolowanych miejsc. Dodatkowo, we współpracy z policją, kontrole prowadziła również Straż Miejska.