Trwa ładowanie...
d4knrs6

Szydło do Polonii w Danii: wróćcie do kraju

Polska jest bezpiecznym, dobrze rozwijającym się, pięknym krajem. Jeśli rozważacie taką możliwość, wróćcie do kraju - zachęcała podczas spotkania z Polonią w Danii premier Beata Szydło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szydło do Polonii w Danii: wróćcie do kraju
(PAP, Fot: Radek Pietruszka)
d4knrs6

"W waszych domach, w waszych sercach jest Polska"

- My chcemy was wspierać, chcemy wam pomagać i chcemy zawsze, abyście wiedzieli, że polskie państwo jest również waszym opiekunem - zadeklarowała Beata Szydło. - I zachęcamy was do tego, żebyście przyjeżdżali do Polski, odwiedzali Polskę, żebyście mieli te kontakty jak najbliższe z Polską - dodała premier.

Szydło zachęciła Polonię duńską do tego, aby (jeśli rozważa taką możliwość - przyp. red.) wróciła do Polski. - Polska jest bezpiecznym, dobrze rozwijającym się, pięknym krajem. Wiecie o tym doskonale. Dzisiaj to jest państwo, z którego możemy być dumni - podkreślała szefowa rządu.

"Polska jest silna siłą swoich obywateli"

- Nie byłoby Polski takiej, jak dzisiaj, gdyby nie wspaniali Polacy. Codziennie, każdego dnia udowadniają, że można pokonywać wiele trudności po to, by spełniały się marzenia, osiągać ambicje, aby równać do najlepszych - przekonywała premier.

d4knrs6

Jej zdaniem, obecny rząd ma taki właśnie priorytet, aby Polska była "bezpiecznym, dobrze rozwijającym się państwem, w którym ludzie mogą żyć godnie, w którym są bezpieczni i w którym młodzi ludzie mogą realizować swoją ambicję".

Zobacz też: Premier Szydło na ustach całego świata

d4knrs6

Podziel się opinią

Share
d4knrs6
d4knrs6
Więcej tematów