Trwa ładowanie...
d2y66if

Sztab Andrzeja Dudy publikuje spot o Nitrasie. I chce usunięcia polityka

Sztab Andrzeja Dudy w poniedziałek opublikował spot o Sławomirze Nitrasie. Film jest montażem złożonym z - według Prawa i Sprawiedliwości - "chuligańskich" zachowań Nitrasa. PiS chce, by Sławomir Nitras został usunięty ze sztabu Rafała Trzaskowskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sztab Andrzeja Dudy publikuje spot o Nitrasie. I chce usunięcia polityka
Sztab Andrzeja Dudy publikuje spot o Nitrasie. I chce usunięcia polityka (PAP)
d2y66if

Na początku nagrania sztab pokazuje, jak Sławomir Nitras zabiera trąbkę mężczyźnie podczas wiecu Rafała Trzaskowskiego. Kolejne sceny: "Proszę za mną nie iść" - mówi Nitras do dziennikarza. Potem ujęcie na twarz Nitrasa, na którą sztab Andrzeja Dudy nałożył czarno-biały filtr. A w tle - muzyka pełna grozy.

Film jest montażem złożonym z - według PiSu - "chuligańskich" zachowań Nitrasa.

"Żądamy usunięcia Nitrasa ze sztabu Andrzeja Dudy"

- Ten film mógłby być znacznie dłuższy, bo chuligańskie wybryki Sławomira Nitrasa to bardzo długa lista. (…) W związku z takimi zachowani żądamy usunięcia Sławomira Nitrasa ze sztabu kandydata Rafała Trzaskowskiego. Uważamy bowiem, że to osoba bardzo niebezpieczna dla otoczenia - twierdzi rzeczniczka prasowa Prawa i Sprawiedliwości Anita Czerwińska.

d2y66if

Reakcje Sławomira Nitrasa PiS nazywa "nadaktywnymi".

Zobacz też: Jarosław Kaczyński zniknął?

Czytaj też: <a href="https://wiadomosci.wp.pl/zamieszki-w-usa-rasizm-to-nie-jedyny-problem-z-jakim-walczy-ameryka-wywiad-6518176976664705a">Koronawirus. Raport z frontu, dzień piąty. Po omacku</a>

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2y66if

Podziel się opinią

Share
d2y66if
d2y66if