Trwa ładowanie...
d7iw2uj

Szef podlaskiej policji Daniel Kołnierowicz z naganą. To pierwsza taka sytuacja

Ogłosił konkurs na "najlepszy donos" o posłance. Szef podlaskiej policji nadinspektor Daniel Kołnierowicz po przeprowadzonym wobec niego postępowaniu dyscyplinarnym został ukarany naganą - dowiedział się tvn24.pl.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Kołnierowicz
Daniel Kołnierowicz (East News)
d7iw2uj

W styczniu Wirtualna Polska ustaliła, że komendant główny policji wszczął postępowanie dyscyplinarne wobec szefa podlaskiej policji Daniela Kołnierowicza. Chodzi o wypowiedź sprzed miesiąca, w której białostocki komendant wojewódzki ogłosił konkurs na "najlepszy donos" na posłankę PO Bożenę Kamińską.

Jak informuje TVN24, po postępowaniu dyscyplinarnym Kołnierowicz został uznany winnym i ukarany naganą. Nie są znane szczegóły uzasadnienia.

Szef podlaskiej policji jest pierwszym oficerem z korpusu generałów (nadinspektor to policyjny odpowiednik stopnia generała - red.), który został ukarany w postępowaniu dyscyplinarnym.

d7iw2uj

Konkurs na anonim

Przypomnijmy, że w listopadzie w Radiu 5 Daniel Kołnierowicz ogłosił "konkurs na najlepszy anonim o posłance Bożenie Kamińskiej”.

- Jeżeli tak bardzo pani Kamińska lubuje się w używaniu anonimów, uważa, że to jest fair, to może proszę bardzo: ogłośmy na antenie konkurs na najlepszy anonim o pani Kamińskiej: o majątku, o podróżach służbowych, o działalności dotychczasowej. Proszę bardzo - powiedział.

Kamińska bowiem cytowała w Sejmie anonimowych funkcjonariuszy, którzy opisywali jak policja pilnuje posesji wiceszefa MSWiA Jarosława Zielińskiego.

d7iw2uj

Zobacz aktualne wiadomości na WIADOMOSCI.WP.PL.

Zobacz także: Burza wokół karty LGBT. Jacek Sasin obruszony

Wiesz coś więcej na temat tego zdarzenia? Prześlij nam informację, zdjęcie lub wideo przez dziejesie.wp.pl

d7iw2uj

Podziel się opinią

Share

d7iw2uj

d7iw2uj
Więcej tematów