Trwa ładowanie...
dzk3ov1

Syn Beaty Szydło odprawił mszę na Jasnej Górze. W ławkach cały rząd, Agata Duda i Jarosław Kaczyński

Syn Beaty Szydło Tymoteusz niedawno został księdzem. W poniedziałek odprawił na Jasnej Górze jedną z mszy prymicyjnych. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie zaproszeni goście. W ławkach usiedli niemal wszyscy ministrowie, pokaźna grupa posłów PiS, a przede wszystkim Agata Kornhauser-Duda i prezes Jarosław Kaczyński. Mszę koncelebrował o. Tadeusz Rydzyk.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Msza prymicyjna ks. Tymoteusza Szydło na Jasnej Górze
Msza prymicyjna ks. Tymoteusza Szydło na Jasnej Górze (Facebook.com, Fot: Waldemar Andzel)
dzk3ov1

Ksiądz Tymoteusz Szydło odprawił mszę na Jasnej Górze. Ale nie była to zwykła msza dla pielgrzymów, którzy przyjechali odwiedzić sanktuarium. W mszy uczestniczyła czołówka polityczna Prawa i Sprawiedliwości. Dokładną listę podaje oficjalny portal sanktuarium na Jasnej Górze. Jej długość robi wrażenie: pojawili się niemal wszyscy ministrowie.

Ale to nie wszystko. W pierwszych ławkach siedzieli też pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda (jej męża nie było), a także prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Mszę koncelebrował dyrektor Radia Maryja o. Tadeusz Rydzyk. Niedawno odwiedziliśmy zbudowane przez niego sanktuarium w Toruniu. Telewizja Trwam pokazała krótką relację z wydarzenia. Obszerną relację można znaleźć na stronie klasztoru. Nie dostaliśmy zgody na przedrukowanie fotografii.

Szeregowi posłowie obszernie relacjonowali wydarzenie w mediach społecznościowych. Wyraźnie widać, że główną atrakcją była pierwsza dama, do której ustawiła się kolejka chętnych do zdjęcia. Na fotografiach zamieszczonych przez posła Waldemara Andzela widać, że w mszy wzięli też udział Małgorzata Sadurska, która niedawno dołączyła do zarządu PZU i Wojciech Jasiński, prezes PKN Orlen.

dzk3ov1

Podziel się opinią

Share

dzk3ov1

dzk3ov1
Więcej tematów