Trwa ładowanie...

Sylwester 2018/2019 w Bydgoszczy - koncerty, atrakcje, wydarzenia

Rytmy latynoamerykańskie i pokaz laserowy – takie atrakcje w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia zaoferuje Bydgoszcz. Sylwester 2018/2019 będzie energetyczny oraz pełen wrażeń. Zadowoli amatorów zarówno zabawy pod chmurką, jaki i kulturalnych uczt w teatrze czy w filharmonii.

Sylwester 2018/2019 w Bydgoszczy - koncerty, atrakcje, wydarzeniaŹródło: iStock.com
d8qwhni
d8qwhni

Miejski sylwester – Bydgoszcz

Tegoroczny sylwester w Bydgoszczy to gratka dla tych, którzy gustują w gorących brzmieniach. Atmosfera na scenie przy ulicy Mostowej sprawi, że uczestnicy imprezy poczują się jak w Hawanie. Gwiazdą bydgoskiego sylwestra miejskiego będzie Stefano Terrazzino, który zatańczy wraz ze swoją partnerką Pauliną Biernat. Para wystąpi w asyście tancerzy z Torres Salsa Group. Specjalnie dla zgromadzonej przed sceną widowni goście specjalni poprowadzą naukę kroków do muzyki w stylu latino.

O oprawę muzyczną sylwestra w Bydgoszczy zadba DJ Juanky. Mieszkańców miasta w ostatnią grudniową noc będzie rozgrzewał również zespół Jose Torres & Havana Dreams. Impreza rozpocznie się o godz. 21.30 i potrwa do godz. 1.30. O północy niebo zostanie rozświetlone przez lasery. Widowisko to ma zastąpić fajerwerki, które – jak podkreśla prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski – zagrażają bezpieczeństwu i zdrowiu zwierząt.

Bydgoszcz – sylwester w filharmonii, teatrze i kinie

Sylwester w Bydgoszczy będzie obchodzony nie tylko pod gołym niebem czy w popularnych lokalach, ale również w kinach i instytucjach kultury, tj. w Filharmonii Pomorskiej im. Ignacego Jana Paderewskiego i w Teatrze Polskim. Orkiestra filharmonii przygotowała "Koncert sylwestrowy po polsku" pod dyrygenturą szefa artystycznego placówki. Jest nim niemiecki maestro Kai Baumann, który sprawi, że publiczność wyruszy w niezwykłą podróż od Moniuszki do Kiepury. Koncert zostanie zagrany dwukrotnie: o godz. 17.00 i 20.00. Bydgoszczanie w sylwestra będą mieli również okazję uczestniczyć w pokazie specjalnym spektaklu "Klub kawalerów". Kultowa komedia zostanie wystawiona o godz. 20.00 na dużej scenie Teatru Polskiego.

d8qwhni

Obchody sylwestra w Bydgoszczy będą także bardzo owocne dla kinomanów, którym sieci Multikino i Helios oferują maratony filmowe z projekcjami przedpremierowymi. W noc sylwestrową na ekranach pojawiają się najbardziej wyczekiwane produkcje ostatnich miesięcy: "Green Book", "Oni", "Mój piękny syn", "Władca Paryża", "Teraz albo nigdy”" i "Pech to nie grzech". W ramach jednego pakietu w Multikinie do obejrzenia będą trzy, a w kinie Helios dwa filmy.

d8qwhni
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8qwhni
Więcej tematów