Trwa ładowanie...
d4hskq2

Światełko do Nieba dla Jurka Owsiaka w Warszawie. Kiedy się odbędzie?

Jurek Owsiak odstąpił stanowiska szefa Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tą decyzją nie może się pogodzić wielu internautów oraz osób publicznych. Z tej okazji Filip Chajzer chce zorganizować specjalne Światełko do Nieba w Warszawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Światełko do Nieba. Filip Chajzer chce wesprzeć Jurka Owsiaka
Światełko do Nieba. Filip Chajzer chce wesprzeć Jurka Owsiaka (East News)
d4hskq2

Światełka do Nieba dla Jurka Owsiaka

Tegoroczny 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończył się w dramatyczny sposób. Po śmiertelnym zamachu na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, Jurek Owsiak zrezygnował ze stanowiska prezesa fundacji WOŚP.

Z tej okazji Filip Chajzer chce okazać wsparcie Owsiakowi i specjalnie dla niego organizuje akcję Światełko do Nieba.

d4hskq2

Światełka do Nieba – kiedy się odbędzie?

Filip Chajzer postanowił zorganizować Światełko do Nieba, które ma stanowić hołd dla Jurka Owsiaka. Wydarzenie odbędzie się 20 stycznia 2019 na Placu Defilad w Warszawie. O godzinie 20:00 wszyscy zgromadzeni odpalą zimne ognie w ramach wdzięczności wobec Owsiaka. W tego typu akcji udział wezmą również inne polskie miasta.

Filip Chajzer wypowiedział się na temat na swoim Instagramie:

- Ludzie. To nie może tak być. Pokażmy Jurkowi Owsiakowi, że jesteśmy z nim. To jest najwspanialsza historia jaka mogła się nam zdarzyć. WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY przez 27 lat nie tylko ratowała życie naszych dzieci, ale sprawiła że jesteśmy lepszymi ludźmi, lepszym narodem, społeczeństwem obywatelskim. To się nie stało w USA, Wielkiej Brytanii czy Australii, ale właśnie w Polsce. Dzięki Jurkowi i nam. Nie może nie być Orkiestry, nie może nie być Jurka w orkiestrze. Moja propozycja jest taka. W niedzielę 20.01.2019 - tydzień po 27 finale Wielkiej Orkiestry spotkajmy się w Warszawie na Placu Defilad (i być może innych miastach) żeby powiedzieć Jurkowi DZIĘKUJĘ za te 27 lat. O 20:00 odpalimy zimne ognie. Takie nasze światełko do nieba. Dajmy mu wiatr w żagle. Niech gra tak jak obiecał do końca świata i jeden dzień dłużej. I błagam. Pod postem zero polityki.

Światełko do Nieba. Filip Chajzer chce wesprzeć Jurka Owsiaka Instagram.com
Światełko do Nieba. Filip Chajzer chce wesprzeć Jurka Owsiaka (Instagram.com)
d4hskq2

Podziel się opinią

Share
d4hskq2
d4hskq2
Więcej tematów