Qaqwqwrqw

Światełko do nieba 2019 mniej huczne niż zwykle. Jurek Owsiak odwołał pokaz fajerwerków

Światełko do nieba 2019 w tym roku przybierze zupełnie nowy kształt. Jurek Owsiak już w grudniu zapowiedział odejście od tradycyjnego pokazu na rzecz pokazu laserowego podczas 27. Finału WOŚP.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Światełko do nieba 2019 w nowej formie. Jurek Owsiak odwołał pokaz fajerwerków.
Światełko do nieba 2019 w nowej formie. Jurek Owsiak odwołał pokaz fajerwerków. (East News)
Qaqwqwrqw

Światełko do nieba zmienia się z woli Owsiaka

Światełko do nieba podczas 27. Finału WOŚP będzie czymś zupełnie nowym. Jurek Owsiak dołączył do inicjatywy Rafała Trzaskowskiego. Prezydent Warszawy zrezygnował z pokazu fajerwerków podczas Sylwestra 2018/2019. Taka decyzja była argumentowana troską o dobro zwierząt. Pomysł ten spodobał się Jurkowi Owsiakowi i spytał osoby związane z WOŚP o akceptację nowej formy Światełka do nieba.

Wiadomość, że Światełko do nieba przybierze nową formę Jurek Owsiak przekazał 7 grudnia za pośrednictwem mediów społecznościowych. W poście czytamy, że w Warszawie podczas 27. Finału WOŚP odbędzie się „nowe, mam nadzieję, że bardzo emocjonujące, ogniste, ale przyjazne dla wszystkich widowisko”.

Qaqwqwrqw

Światełko do nieba tradycyjnie odbędzie się w dniu finału WOŚP o godzinie 20. Oprócz Warszawy fajerwerków nie zobaczymy również w Krakowie i innych miastach w kraju.

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw