Trwa ładowanie...
d3dkp55

Sukces Kurskiego będą świętować jego przeciwnicy

Jacek Kurski w przyszłą niedzielę niemal na pewno będzie świętować sukces. Z tego, że dostanie się do Parlamentu Europejskiego, ucieszą się nie tylko jego sympatycy, ale też przeciwnicy, których w partii ma sporo. Gdy wyjedzie do Brukseli, zostanie odcięty od wpływów, przestanie im przeszkadzać - czytamy w dzienniku "Polska".

d3dkp55
d3dkp55

– Do czasu wyborów włos mu z głowy nie spadnie, w końcu to jeden z okrętów flagowych – mówił nam jeden z ważnych polityków partii Kaczyńskiego. Ale dodawał, że jeśli PiS przegra, Kurski zostanie uznany za największego winnego klęski.

Ofiarą kampanii, choć nie startuje w wyborach, jest także minister Kancelarii Prezydenta Piotr Kownacki. Uznawany za bezbłędnego stratega, ma teraz bardzo poważne kłopoty.

Radio Zet poinformowało o śledztwie w sprawie sięgających 120 milionów złotych strat Banku Ochrony Środowiska. Do strat miały doprowadzić właśnie decyzje Kownackiego, który w latach 1999–2001 był wiceprezesem BOŚ. Jeśli zarzuty się potwierdzą, Kownacki pożegna się z karierą w polityce.

d3dkp55
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3dkp55
Więcej tematów