Trwa ładowanie...
d2anxvj

Stefan Hambura walczy o życie. "Jest w śpiączce, prosimy o modlitwę"

Stefan Hambura, znany prawnik i pełnomocnik rodzin smoleńskich trafił do szpitala. Hambura walczy o życie, jego stan określa się jako krytyczny. Mecenas przeszedł kilkugodzinną reanimację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stefan Hambura jest w szpitalu. Jego stan określa się jako krytyczny
Stefan Hambura jest w szpitalu. Jego stan określa się jako krytyczny (Agencja Gazeta)
d2anxvj

Stefan Hambura zasłynął jako pełnomocnik rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej. To właśnie on w 2019 roku doprowadził do skazania Tomasza Arabskiego, byłego szefa KPRM w rządzie Donalda Tuska. Arabski został skazany na karę 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata.

Stefan Hambura w szpitalu. To pełnomocnik rodzin smoleńskich

Informacja o złym stanie zdrowia Stefana Hambury pojawiła się na jego profilu na Twitterze. "Mecenas Stefan Hambura przeszedł wielogodzinną reanimację. Jest w śpiączce. Sytuacja nadal jest krytyczna. Dziękujemy za wsparcie. Prosimy o modlitwę. / Rodzina" - czytamy w oświadczeniu.

d2anxvj

Jak informuje portal Niezależna.pl, Hambura znajduje się w szpitalu w warszawskim Aninie. Miał przejść rozległy zawał serca.

Zobacz też: "Autorytarne rządy PiS oparte na autorytecie jednej osoby". Dziennikarz mówi, "kiedy to się rozsypie"

Stefan Hambura. Wykształcenie

Stefan Hambura to absolwent Wydziału Prawa na Uniwersytecie Fryderyka Wilhelma III w Bonn. Hambura może poszczycić się także szerokim pakietem staży i praktyk zagranicznych. Poza Polską na studiach i podczas aplikacji pobierał nauki w Holandii i Stanach Zjednoczonych.

d2anxvj

Mecenas Stefan Hambura specjalizuje się w obszarze roszczeń cywilnoprawnych. Wykładał też w Szkole Prawa Niemieckiego na Uniwersytecie Warszawskim.

Hambura głównie zajmował się reprezentowaniem polskich rodziców mieszkających w Niemczech w walce z urzędami ds. młodzieży (Jugendamt), które odebrały im dzieci na rzecz niemieckich współmałżonków.

Źródło: Niezależna.pl

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d2anxvj

Podziel się opinią

Share

d2anxvj

d2anxvj
Więcej tematów