Trwa ładowanie...
d2lwhri

Stanisław Pięta ma nowe kłopoty. Jarosław Kaczyński już podjął decyzję

Po tym, jak pod koniec maja wyszło na jaw, że poseł PiS Stanisław Pięta miał romans, został zawieszony w partii i wykluczony z dwóch komisji sejmowych. Wkrótce będzie się też tłumaczył przed rzecznikiem dyscypliny partyjnej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński podjął już decyzję ws. Stanisława Pięty
Jarosław Kaczyński podjął już decyzję ws. Stanisława Pięty (PAP, Fot: Radek Pietruszka)
d2lwhri

Jak informuje "Super Express", koniec politycznej kariery posła Piety wydaje się przesądzony. - Sprawa z Piętą została bardzo źle oceniona w ścisłych kręgach partii i przez samego prezesa – powiedział gazecie ważny polityk PiS.

Na spotkaniu w wąskim gronie władz PiS - jak ustalił "Super Express" - prezes miał stwierdzić, że kariera polityczna Pięty w partii została zaprzepaszczona. - Przekaz jest jasny i Pięta raczej się nie wybroni. Przykre, że tak kończy nasz poseł. Prezes był i jest wściekły na Piętę. I raczej jego wykluczenie z dwóch komisji i zawieszenie nie będą ostatnimi konsekwencjami wobec tego polityka - mówi rozmówca dziennika.

d2lwhri

W lipcu Pięta będzie się tłumaczył z seksafery u rzecznika partyjnej dyscypliny Karola Karskiego. - Na razie gromadzone są materiały w sprawie - mówi "Super Expresowi" Karski.

Sam poseł Pięta nie chce wypowiadać się na ten temat. Chętnie natomiast komentuje ustalenia gazety jego była kochanka. - Uważam, że dla osób, które afiszują się wartościami, które same sobie
przeczą i są hipokrytami, nie powinno być miejsca w polityce - mówi dziennikowi.

Źródło: "Super Express"

d2lwhri

Podziel się opinią

Share
d2lwhri
d2lwhri
Więcej tematów