Trwa ładowanie...
d3va4sn

Sondaż: Polacy wyrozumiali dla Stanisława Pięty

Większość badanych uważa, że głośny romans posła PiS nie jest wyłącznie winą polityka. Co więcej, respondenci twierdzą, że życie uczuciowe Pięty to jego sprawa i media nie powinny o nim informować.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poseł Pięta słono zapłacił za swój romans
Poseł Pięta słono zapłacił za swój romans (Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński)
d3va4sn

Ponad połowa (52 proc.) biorących udział w sondażu IBRiS dla rp.pl sądzi, że to, z kim spotyka się poseł PiS, jest jego prywatną sprawą. Jednocześnie 24 proc. respondentów określa jego zachowanie jako zdecydowanie złe, a kolejne 14 proc. jako raczej złe. 8 proc. ankietowanych nie ma na ten temat zdania.

WP.PL
Podziel się

IBRiS zapytał Polaków również o to, kogo winią za zaistniałą sytuację. Zdecydowana większość respondentów (prawie 62 proc.) przypisuje winę zarówno Stanisławowi Pięcie, jak i Izabeli Pek. Ponad 13 proc. ankietowanych twierdzi, że winny jest poseł PiS, natomiast co setny badany uważa, że za romans odpowiada była modelka.

d3va4sn

Najbardziej podzielone opinie pojawiły się przy pytaniu o to, czy media powinny informować o życiu prywatnym polityków (ich romansach, stanie zdrowia etc.). Prawie połowa (49 proc.) respondentów uznała, że nie, natomiast niespełna 43 proc., że tak.

Zobacz także: "Stanisław Piotrowicz zabrał mi kawałek ziemi". Mieszkańcy Odrzykonia skarżą się na posła PiS

Badanie zostało przeprowadzone w dniach 8 i 9 czerwca na 1100-osobowej reprezentatywnej grupie respondentów.

d3va4sn

Niezależnie od opinii Polaków, poseł Pięta zapłacił wysoką cenę za swoje erotyczne podboje. Romans z Izabelą Pek kosztował go miejsce w klubie PiS, a także komisjach ds. Amber Gold oraz służb specjalnych. O zawieszeniu polityka zadecydował prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3va4sn

Podziel się opinią

Share

d3va4sn

d3va4sn
Więcej tematów