Trwa ładowanie...

Sprawa Stefana Niesiołowskiego: wniosek ws. uchylenia immunitetu już w komisji

Wniosek prokuratury o uchylenie immunitetu posłowi Stefanowi Niesiołowskiemu trafił już do Komisji Regulaminowej, Spraw Poselskich i Immunitetowych. Na razie nie wiadomo, kiedy zajmą się nim posłowie.
Share
Stefan Niesiołowski jest oskarżany o korupcję
Stefan Niesiołowski jest oskarżany o korupcjęŹródło: PAP, Fot: Jakub Kamiński
d483sll

Prokuratura ma zamiar przedstawić posłowi zarzuty popełnienia przestępstwa o charakterze korupcyjnym. Zdaniem śledczych, zebrane dowody wskazują, że "Stefan Niesiołowski w związku ze sprawowaną funkcją posła w okresie od stycznia 2013 r. do końca 2015 r. wielokrotnie przyjmował korzyści osobiste w postaci usług seksualnych, w zamian za działania na rzecz spółek należących do zaprzyjaźnionych z nim biznesmenów".

Zobacz także: Seksafera z Niesiołowskim. Biznesmeni mieli dość zachcianek posła

Niesiołowski zapewnia, że żadnych łapówek nie brał. Oświadczył też, że nie zna zatrzymanych przez CBA biznesmenów. Dopytywany o sprawę poradził, aby pytać o sprawę "tych geniuszy z CBA". Sugerował też, że "chodzi chyba o przykrywkę Kaczyńskiego".

Zobacz także: Seksafera z Niesiołowskim. Wyciekły zeznania prostytutek

- To, co robią Centralne Biuro Antykorupcyjne i prokuratura, to wyjątkowa nikczemność. Oni to spreparowali - stwierdził poseł w rozmowie z "Super Expressem".

Poseł Niesiołowski zapewniał, że jest gotów sam zrzec się immunitetu, by dowieść, że jest niewinny.

Źródło: interia.pl

d483sll

Podziel się opinią

Share
d483sll
d483sll
Więcej tematów