Trwa ładowanie...

Spot ministerstwa jak z sensacyjnego filmu, ale w ważnej sprawie. Rusza akcja Znicz 2017

Agresywna muzyka, zadziorne ujęcia i arcyważny przekaz. MSWiA oraz policja pokazały sport w ramach corocznej akcji przed Wszystkimi Świętymi. Problem jest poważny. W ubiegłym roku na naszych drogach zginęło 3026 osób, w tym 868 pieszych, 1544 kierujących i 614 pasażerów.

Share
Spot ministerstwa jak z sensacyjnego filmu, ale w ważnej sprawie. Rusza akcja Znicz 2017Źródło: PAP, fot: Darek Delmanowicz
d32qsor

Rusza akcja Znicz 2017. Policja przypomina kierowcom, że nieprzestrzeganie przepisów, nadmierna prędkość, alkohol to główne czynniki mające wpływ na liczbę wypadków. "Brawura i bezmyślność na drodze często kończą się dramatem" - przekonywali na specjalnym spotkaniu.

Policja opublikowała dokładne dane. W 2016 roku na naszych drogach zginęło 3026 osób, w tym 868 pieszych, 1544 kierujących i 614 pasażerów. Dodano jednak, że w ostatnich latach widoczna jest poprawa stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

d32qsor

Według MSWiA i policji to zasługa większej świadomości. Dlatego pokazano mocny spot, w którym ostrzeżono przed nadmierną jazdą.

"Wszystkich Świętych przed nami. To czas, w którym znacznie zwiększy się ruch na drogach w całym kraju. Zachowaj ostrożność! To Ty decydujesz o bezpieczeństwie swoim i innych" - czytamy w opisie na stronie policji.

Zaskakujący spot MSWiA i policji. Zobacz!

d32qsor
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32qsor
Więcej tematów