Trwa ładowanie...
d4efeq8

Spięcie na wizji. Czarzasty do Wilka: pan jest świrem!

Dyskusja o Unii Europejskiej wyzwoliła duże emocje wśród gości programu "Polityka na Ostro" w Polsat News. Najbardziej dał im się ponieść lider SLD Włodzimierz Czarzasty, który nazwał Jacka Wilka z Konfederacji "świrem".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Wilk nie przejął się epitetem Czarzastego
Jacek Wilk nie przejął się epitetem Czarzastego (East News)
d4efeq8

Zaskakującą reakcję przewodniczącego Sojuszu wzbudziła krytyka Unii ze strony Wilka. - Odkąd weszliśmy do Unii Europejskiej spadł nasz wzrost gospodarczy, spadł wzrost eksportu, dynamika jest słabsza. Rolnik musi płacić o 300 proc. więcej za to, co kupuje do produkcji rolnej - wyliczał kandydat Konfederacji do europarlamentu.

Lider SLD, delikatnie mówiąc, uznał, że poseł Konfederacji nie ma racji. - Pan się nie pogniewa za to, co powiem teraz, ja nawet za to teraz pana przepraszam, niech pan na mnie popatrzy. Pan jest świrem - ocenił. Epitet wyraźnie rozbawił Jacka Wilka, który skwitował go uśmiechem.

Na tym Włodzimierz Czarzasty jednak nie zamierzał zakończyć. - Usłyszał pan od trzech osób z rożnych opcji politycznych masę argumentów i liczb. Pan po prostu opowiada bzdury, ja nie boję się ludzi, boję się głupoty - grzmiał. - Obrzucanie błotem, żadnych argumentów, to jest wasz poziom - odparł poseł Wilk.

d4efeq8

Według najnowszych sondaży Konfederacja balansuje na krawędzi progu wyborczego - w badaniu IBRIS uzyskała 4,3 proc. głosów, a w sondażu IBSP 5,6 proc. SLD jest jedną z pięciu partii, wchodzących w skład Koalicji Europejskiej, która zgromadziła odpowiednio: 33 i 37,8 proc. głosów.

Źródło: Polsat News

Zobacz także: Trump ma ogłosić coś ważnego w Polsce. Ekspert zdradza, o co może chodzić

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4efeq8

Podziel się opinią

Share

d4efeq8

d4efeq8
Więcej tematów