Trwa ładowanie...
d3b8qop

Specgrupa szykuje PiS do marszu po władzę

"Rzeczpospolita" ujawnia skład Zespołu Pracy Państwowej - czyli specgrupy PiS przygotowującej partię do ponownego marszu po władzę. Jej powołanie zapowiedział w sobotę w Rzeszowie prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.
Share
Specgrupa szykuje PiS do marszu po władzę
Źródło: wp.pl
d3b8qop

Według gazety, obok politycznych gwiazd i ekspertów spoza partii, do Zespołu wejdą młodzi politycy PiS. Najmocniejsza ma być grupa ekonomiczna. tu zasiądą między innymi Grażyna Gęsicka, Wojciech Jasiński, Maks Kraczkowski i Aleksandra Natalli-Świat.

- Ta grupa już pracuje nad tym, by nasze pomysły przedstawić w wyborcom w przystępnej formie - mówi "Rzeczpospolitej" członek władz PiS.

Gazeta dodaje, że inne sekcje zajmą się polityką zagraniczną, obroną narodową, oświatą, mediami i kulturą, sprawami społecznymi, wymiarem sprawiedliwości i rozwojem regionalnym.

Z ustaleń "Rzeczpospolitej" wynika, że w zespole znajdą się nie tylko wcześniej zapowiadani Elżbieta Jakubiak, Ryszard Terlecki, Krzysztof Tchórzewski czy Sławomir Kłosowski, ale też Adam Hofman, Jan Dziedziczak i Arkadiusz Mularczyk.

d3b8qop

Podziel się opinią

Share
d3b8qop
d3b8qop
Więcej tematów