Trwa ładowanie...
d20dd4r

Sondaż. PiS poradzi sobie bez Jarosława Kaczyńskiego

Informacja o tym, że Jarosław Kaczyński planuje wycofać się z polityki zelektryzowała polityków PiS, którzy szybko zaczęli ją dementować. Jednak z najnowszego sondażu wynika, że prezes dla wyborców nie jest najważniejszy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
90 proc. wyborców PiS nadal będzie głosować na tę partię
90 proc. wyborców PiS nadal będzie głosować na tę partię (WP.PL)
d20dd4r

Z najnowszego sondażu instytutu Pollster dla "Super Expressu" wynika, że 90 proc. wyborców PiS nadal będzie głosować na tę partię. 2 proc. ankietowanych stwierdziło, że na PiS bez Jarosława Kaczyńskiego nie zagłosuje, a 8 proc. nie podjęło jeszcze decyzji.

W środę media obiegła informacja, że prezes PiS chce wycofać się z czynnej polityki. Według informatorów "Faktu" koniec przywództwa Jarosława Kaczyńskiego nastąpi po wyborach parlamentarnych bez względu na ich wynik.

Rzeczniczka PiS Beata Mazurek stwierdziła, że doniesienia o politycznej emeryturze Jarosława Kaczyńskiego są "bzdurami".

d20dd4r

Zobacz także: Tadeusz Cymański: Jarosław Kaczyński nie odejdzie z polityki

W informacje o odejściu prezesa PiS nie wierzy też Krystyna Pawłowicz. - To są plotki, które mają podważyć zaufanie sympatyków PiS. Pan prezes jeszcze będzie długo, a opozycja niech płacze, niech się martwi. Tylko to im zostało – stwierdziła w rozmowie Agencją Informacyjną Polska Press.

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

d20dd4r

Podziel się opinią

Share
d20dd4r
d20dd4r
Więcej tematów