Trwa ładowanie...
d3cnpln

Śmierć na imprezie integracyjnej wyjaśniona. Przywiązali kolegę do drzewa

Nikt nie będzie odpowiadał w sprawie śmierci 49-latka podczas imprezy integracyjnej w Lublinie. Mężczyzna zmarł co prawda przywiązany folią do drzewa, ale śledczy uznali, że nie miało to wpływu na bezpośrednią przyczynę śmierci. Postępowanie w tej głośnej sprawie umorzono.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prokuratura umorzyła śledztwo po otrzymaniu od biegłych wyników sekcji zwłok.
Prokuratura umorzyła śledztwo po otrzymaniu od biegłych wyników sekcji zwłok. (Agencja Gazeta)
d3cnpln

Tragedia wydarzyła się we wrześniu podczas całodniowej imprezy dla pracowników jednej z lubelskich firm. Bawiło się tam ok. 30 osób, nie stroniąc od alkoholu. Wraz z kolejnymi kieliszkami wzrastał niestety też poziom agresji niektórych uczestników.

Jeden z obecnych postanowił zapanować nad najbardziej rozemocjonowanymi kolegami. Przyniósł folię stretch i przywiązał nią 49-letniego znajomego do drzewa. Po chwili tak samo potraktował drugiego mężczyznę. Folia zakrywała ich od kostek po szyję, uniemożliwiając im jakikolwiek ruch. Stali tak najprawdopodobniej ponad godzinę.

d3cnpln

Wyniki sekcji zwłok

W pewnym momencie jeden z przywiązanych stracił przytomność. Wezwano karetkę pogotowia, lecz mimo reanimacji, 49-letni mężczyzna zmarł. Prokuratura zleciła przeprowadzenie sekcji zwłok i rozpoczęła śledztwo.

Teraz to postępowanie umorzono. - Wyniki sekcji zwłok wskazują, że do zgonu doszło w wyniku niewydolności krążeniowo-oddechowej, co nie miało związku z tym, co działo się na imprezie integracyjnej - powiedziała w rozmowie z "Kurierem Lubelskim" Joanna Bełz z Prokuratury Rejonowej w Lublinie.

d3cnpln

Podziel się opinią

Share
d3cnpln
d3cnpln
Więcej tematów