WP
WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Słynny detektyw na liście PSL

Znany detektyw, poseł Krzysztof Rutkowski,
dotychczas Stronnictwo Gospodarcze (wcześniej Samoobrona)
prawdopodobnie wystartuje do Sejmu z list PSL. W poniedziałek
władze PSL województwa łódzkiego mają ustalić szczegóły jego
startu do Sejmu z list Stronnictwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

W grę wchodzi pierwsze, drugie lub trzecie miejsce dla Rutkowskiego na liście PSL - powiedział wiceprezes partii Jan Bury. Przyznał, że Łódź to trudny okręg dla PSL, a Rutkowski jest osobą "bardzo popularną", i może zdobyć w wyborach wiele głosów dla Stronnictwa.

Rutkowski powiedział, że wybrał PSL, ponieważ jest to partia środka, najbardziej zbliżona do jego oczekiwań i zainteresowań politycznych.

Na listach PSL w wyborach do Sejmu jest już kilku byłych posłów Samoobrony: w Gliwicach liderem będzie Stanisław Dulias, w Sosnowcu Stanisław Figlus. W okręgu podwarszawskim z drugiego miejsca wystartuje Zbigniew Witaszek.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP