Trwa ładowanie...
d1hq5f0

Śledztwo ws. mobbingu w stowarzyszenie ks. Stryczka. Nowe fakty

Trwa śledztwo ws. stowarzyszenia "Wiosna", które do niedawna było kierowane przez ks. Jacka Stryczka. Zdaniem pracowników, jego zachowanie było "naganne" i mogły nosić znamiona mobbingu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowe fakty ws. mobbingu w stowarzyszeniu "Wiosna"
Nowe fakty ws. mobbingu w stowarzyszeniu "Wiosna" (PAP)
d1hq5f0

Założyciel stowarzyszeni "Wiosna" i pomysłodawca akcji "Szlachetna Paczka", Jacek Stryczek zrezygnował z pełnienia funkcji w organizacji w związku z medialnymi oskarżeniami o mobbing wobec pracowników. Pracownicy mieli mdleć, płakać, mieć załamania nerwowe. Sprawę jako pierwszy opisał portal Onet.pl.

Sprawę relacji przełożonego z pracownikami "Wiosny" wciąż wyjaśniają śledczy z Prokuratury Okręgowej w Krakowie. Jak podaje RMF FM, przesłuchano już ponad 20 osób. To zarówno byli pracownicy "Wiosny", jak i Ci, którzy wciąż są związani z stowarzyszeniem. Na tym lista się nie kończy - wciąż pojawiają się nowe osoby, które powinny być przesłuchane.

Większość przesłuchiwanych osób mówiło o nagannym zachowaniu ks. Jacka Stryczka. Jak wynika z informacji radia, część zeznań potwierdza to, co zostało już opisane w mediach. "Były przypadki zachowań, które mogły nosić znamiona mobbingu, niektórzy z pracowników mogli uznać to za znęcanie" - cytuje fragment zeznania RMF FM.

d1hq5f0

Zobacz także: Bartłomiej Sienkiewicz komentuje wywiad z Jarosławem Kaczyńskim ws. taśm

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: RMF FM

d1hq5f0

Podziel się opinią

Share

d1hq5f0

d1hq5f0
Więcej tematów