Trwa ładowanie...
ddzf3rg
ddzf3rg

Sławomir Antonik

Najnowsze informacje
1.0
(1 głos)
Oceń:
Organizacje:

Bezpartyjni Samorządowcy

Sławomir Antonik jest kandydatem na prezydenta Warszawy
Youtube.com - stopklatki
Sławomir Antonik jest kandydatem na prezydenta Warszawy

Sławomir Antonik został zgłoszony jako kandydat na prezydenta Warszawy w wyborach samorządowych 2018. Jest przedstawicielem organizacji Bezpartyjni Samorządowcy.

Sławomir Antonik – wykształcenie i działalność samorządowa

Sławomir Antonik urodził się w 1959 roku. Ukończył studia na Politechnice Warszawskiej, jak również w Akademii Leona Koźmińskiego, Austriackiej Izbie Gospodarczej oraz Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji. Ma wykształcenie inżynierskie, prawnicze i menedżerskie. Jest również licencjonowanym doradcą ds. restrukturyzacji przedsiębiorstw.

Pierwsze kroki w samorządzie lokalnym Sławomir Antonik stawiał jako przewodniczący rady osiedla, a potem rady nadzorczej Spółdzielni Mieszkaniowej "Bródno". Pracował m.in. jako zarządca kontraktowy i komisaryczny, nadzorca sądowy oraz syndyk. Pełnił również funkcję pełnomocnika ds. prywatyzacji. W 2006 roku Sławomir Antonik został wybrany na wiceburmistrza, a w 2013 na burmistrza Targówka.

Sławomir Antonik – program wyborczy

Sławomir Antonik swoim programie wyborczym w wyborach samorządowych 2018 stawia na innowacyjność i partycypację społeczną. Chce stworzyć młodym warszawiakom warunki do uruchamiania własnych start-upów i zapewnić im możliwość uczenia się w nowoczesnych szkołach. Planuje też stworzenie rad osiedli zwiększających wpływ mieszkańców Warszawy na politykę lokalną.

Program Wyborczy Sławomira Antonika proponuje szereg rozwiązań mających na celu ograniczenie smogu, m.in. budowę parkingu metropolitalnego poza miastem. Ponadto obiecuje poprawę infrastruktury (budowę nowych dróg) i wprowadzenie zmian w budżecie partycypacyjnym.

ddzf3rg

ddzf3rg
ddzf3rg
Więcej tematów
ddzf3rg