Trwa ładowanie...
d2kj41b

Zabrze. Chcieli zapalić i zjeść słodycze, włamali się do sklepu

Dwóch włamywaczy zatrzymali policjanci z II komisariatu w Zabrzu. Nastolatkowie wybili sklepową szybę, po czym ukradli papierosy i słodycze.
Share
Młodzi złodzieje znaleźli się w rękach policjantów z Zabrza.
Młodzi złodzieje znaleźli się w rękach policjantów z Zabrza.Źródło: Śląska Policja
d2kj41b

Jak informuje policja do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na dworcu autobusowym w centrum miasta. Dwaj 17-latkowie wybili sklepową szybę, kradnąc papierosy i słodycze, po czym spokojnie odeszli.

Młodzi złodzieje z Zabrza

O włamaniu został powiadomiony oficer dyżury zabrzańskiej komendy. Dzięki kamerom monitoringu udało mu się namierzyć sprawców włamania, a informacje przekazać policjantom z Ogniwa Patrolowego II Komisariatu Policji w Zabrzu. W wyniku podjętych działań policjanci zatrzymali młodych włamywaczy na ulicy Wolności. Podczas czynności procesowych podejrzani przyznali się do winy. Za włamanie podejrzanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

d2kj41b

Nastolatek został także zatrzymany przez skoczowskich policjantów. Mimo zaledwie 18-lat jego złodziejski dorobek jest imponujący.

Na trop nastolatka stróże prawa wpadli początkiem października, gdy dyżurny ze skoczowskiego komisariatu został powiadomiony o kilku przestępstwach na terenie Skoczowa, Dębowca i Gumien. Najpierw na ulicy Schodowej w Skoczowie skradziono motorower. Niedługo potem został on odnaleziony przy ulicy Rzecznej w Dębowcu. Niestety okazało się, że z sąsiadującej z tym miejscem posesji tym razem„zniknął” volkswagen golf. Niedługo potem, z domu przy ulicy Nad Stawem w Gumnej doszło do kradzieży portfela z dokumentami oraz kartami płatniczymi.

Najnowszy sondaż. Brutalna analiza. "KO nie jest alternatywą"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2kj41b

Podziel się opinią

Share
d2kj41b
d2kj41b
Więcej tematów