Trwa ładowanie...
d1hut1b

Sosnowiec. Miasto wspiera lokalnych gastronomów

„Sosno wspiera Gastro” to akcja, która ruszyła tuż przed wprowadzeniem w Polsce czerwonej strefy. Każdy z restauratorów, który oferuje posiłki na wynos, będzie mógł znaleźć się w specjalnej bazie umieszczonej na profilu społecznościowym miasta i stronie internetowej urzędu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Akcja "Sosno wspiera Gastro"
Akcja "Sosno wspiera Gastro" (Urząd Miasta Sosnowiec)
d1hut1b

Wraz z wprowadzonymi w sobotę nowymi rządowymi obostrzeniami, lokale serwujące posiłki nie mogą obsługiwać klientów na miejscu. - To będzie dla nich cios - kolejny w tym roku, a jeszcze po poprzednim branża się nie podniosła. Chcemy pokazać Sosnowiczanom, jaką ofertę mają nasi przedsiębiorcy z branży gastronomicznej - mówi prezydent Sosnowca, Arkadiusz Chęciński.

Codziennie miejskie strony odwiedza w internecie wiele osób. Stąd pomysł, by przedstawiać na nich ofertę lokalnych gastronomów. - Jest nas dziesiątki tysięcy. Jeśli raz na jakiś czas, zaledwie część z nas, zamówi jedzenie z naszych lokali, pomożemy im w tym trudnym czasie, aby w końcu, bez żadnych obostrzeń, spotkać się w ulubionym miejscu – dodaje prezydent Sosnowca.

Każdy, kto chciałby otrzymać tego typu wsparcie, może zgłosić swój lokal do akcji. Wystarczy skontaktować się z urzędem, za pośrednictwem profilu miasta lub wysyłając maila na adres: sosnowieclaczy@gmail.com

d1hut1b

Gastronomia znowu ucierpi? "Ratują nas dowozy"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1hut1b

Podziel się opinią

Share
d1hut1b
d1hut1b
Więcej tematów