Trwa ładowanie...

Śląskie. Zaginięcie nastolatek z ośrodka terapeutycznego w Orzeszu. Finał akcji poszukiwawczej

Zakończyła się akcja poszukiwawcza policji z Mikołowa dwóch nastolatek, które oddaliły się z orzeskiego ośrodka terapeutycznego. Dziewczynkom w wieku 12 lat na szczęście nic się nie stało.

Share
Śląskie. Odnalezieniem dwóch nastolatek zakończyła się akcja poszukiwawcza policjantów z Mikołowa.
Śląskie. Odnalezieniem dwóch nastolatek zakończyła się akcja poszukiwawcza policjantów z Mikołowa.Źródło: Policja Śląska
d4n85rr

Po ogłoszonym przez komendanta alarmie, do działań zaangażowano cały stan jednostki.

- Wczoraj około godziny 17.00 dyżurny komisariatu policji w Orzeszu otrzymał zgłoszenie o 12-latkach, które bez wiedzy opiekunów opuściły ośrodek terapeutyczny, do którego przywieźli ich rodzice. Pochodzące z Czeladzi i Radziszowa nastolatki, nie informując nikogo, postanowiły wyjść poza teren placówki – poinformowała w czwartek śląska policja.

Śląskie. Zaginięcie nastolatek z ośrodka terapeutycznego w Orzeszu

Z uwagi na możliwe zagrożenie życia i zdrowia, komendant powiatowy ogłosił alarm, a policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Po niespełna dwóch godzinach małoletnie były już pod opieką policjantów.

Zatrzymanie 24-latka w powiecie sanockim

- Dzięki błyskawicznej reakcji nastolatki zostały odnalezione na terenie dworca autobusowego w centrum Mikołowa, skąd następnie trafiły do placówki terapeutycznej, w której docelowo powinny przebywać – przekazały służby prasowe śląskiej policji.

d4n85rr

Tragedia w Katowicach. 11-letni Sebastian został zamordowany

Nie żyje 11-letni Sebastian z Katowic. Zatrzymano 41-latka z Sosnowca w sprawie uprowadzenia i zabójstwa dziecka. Mężczyzna przyznał się do winy. W sobotę 22 maja porwał samochodem chłopczyka z Katowic wywiózł go do Sosnowa i tam zamordował.

Mężczyźnie zostały przedstawione dwa zarzuty, w tym zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu dożywocie.

Sekcja zwłok zamordowanego 11-latka z Katowic wykazała, że chłopczyk został uduszony.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4n85rr

Podziel się opinią

Share
d4n85rr
d4n85rr
Więcej tematów