Trwa ładowanie...

Częstochowa. Poszukiwany od roku, ukrył się pod łóżkiem. "Mamy Cię!"

Policjanci z częstochowskiego zatrzymali w niedzielę 52-latka. Od roku mężczyzna był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania. Zatrzymany na 3 lata trafił do więzienia.

Share
Śląskie. 52-letni mężczyzna z Częstochowy od roku był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania.
Śląskie. 52-letni mężczyzna z Częstochowy od roku był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania.Źródło: Policja Śląska
dlp60a3

Mężczyzna od kwietnia 2020 roku był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. 52-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości w Holandii.

- Gdy wrócił do Polski, zatrzymali go częstochowscy kryminalni z Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób. Na widok nieumundurowanych policjantów, poszukiwany ukrył się pod łóżkiem. Wkrótce przekonał się jednak, że nie jest to dobra kryjówka – przekazała śląska policja.

dlp60a3

Za popełnione przestępstwo najbliższe 3 lata mężczyzna spędzi teraz w więzieniu.

Śląskie. Ukrywał się od trzech lat. Namierzyli go, gdy przyjechał z żoną do restauracji

Trzy lata ukrywał się przed policją 43-letni mieszkaniec Sławkowa. Miał do odbycia karę więzienia m.in. za poświadczenie nieprawdy, pranie pieniędzy oraz udział w grupie przestępczej.

Mężczyzna, za którym wydano dwa listy gończe i sądowy nakaz doprowadzenia do zakładu karnego został zatrzymany w Pszczynie, gdy wraz z żoną przyjechał zamówić w restauracji posiłek. Teraz spędzi w więzieniu najbliższe trzy lata.

Śląskie. Chorzowska policja zatrzymała 9 osób poszukiwanych

Sporą skutecznością w poszukiwaniu ukrywających się przestępców wykazali się policjanci z Chorzowa. W tym roku zatrzymali już 9-ciu poszukiwanych listami gończymi, a w sumie chorzowscy policjanci zatrzymali już ponad 100 osób.

Profesor Pyrć: "Koronawirus zostanie z nami już na zawsze"

Wśród zatrzymanych są poszukiwani nakazami doprowadzenia czy też w celu ustalenia miejsca pobytu. Dzięki determinacji chorzowskich poszukiwaczy kolejni przestępcy trafili do więzienia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dlp60a3

Podziel się opinią

Share
dlp60a3
dlp60a3
Więcej tematów