Trwa ładowanie...

Bytom. Trzy pożary w ciągu pół roku. Prezydent miasta zlecił kontrolę przy Witczaka 5

Prezydent Bytomia Mariusz Wołosz zlecił kontrolę dotyczącą zabezpieczenia budynku przy ulicy Witczaka 5. W środę 12 maja doszło w nim do pożaru po raz trzeci w tym roku.

Share
Śląskie. W budynku przy ulicy Witczaka 5 w Bytomiu doszło do pożaru po raz trzeci w tym roku.
Śląskie. W budynku przy ulicy Witczaka 5 w Bytomiu doszło do pożaru po raz trzeci w tym roku.Źródło: Bytom 998
d4e2rby

W środę 12 maja w Bytomiu w czterokondygnacyjnym budynku przy Witczaka 5 - pustostanie pożarem objęto zostało pomieszczenie na drugim piętrze. Nikt nie został poszkodowany oraz ewakuowany.

Był to już trzeci pożar w tej kamienicy od stycznia tego roku. W związku z tym prezydent Bytomia Mariusz Wołosz zlecił kontrolę dotyczącą prawidłowości zabezpieczenia terenu przez zarządcę – poinformował w piątek bytomski magistrat.

d4e2rby

Bytom. Strażacy gasili pustostan w centrum miasta

Pożar w środę gasiły 3 zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Bytomia oraz kolejne 3 zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej. W budynku strażacy nie znaleźli ludzi.

"Powinniśmy mieć upadek rządu Morawieckiego". Były premier bez litości po raporcie NIK

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia potwierdzono pożar na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku-pustostanu, zabezpieczonego przed dostępem osób postronnych. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu dwóch prądów wody na palące się śmieci oraz wyposażenie – poinformowali strażacy.

Bytom. Trzy pożary w ciągu pół roku. Prezydent zlecił kontrolę

Wcześniej, 20 stycznia do pożaru doszło na trzecim piętrze kamienicy. Miejska Państwowa Straż Pożarna w Bytomiu ewakuowała sześć osób. 30 stycznia strażacy interweniowali na trzecim piętrze i ewakuowali cztery osoby.

d4e2rby

W wyniku jednego z poprzednich do szpitala trafił bezdomny mężczyzna, który chciał ogrzać się podczas mrozu, a doprowadził do pożaru.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4e2rby

Podziel się opinią

Share
d4e2rby
d4e2rby
Więcej tematów