WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
senat
13-09-2004 (04:20)

Skrzypek-Mrowiec zamiast Staniszewskiej na Śląsku

Mandat senatorski w wyborach
uzupełniających w okręgu numer 26 w Bielsku-Białej uzyskała
Zofia Skrzypek-Mrowiec, kandydatka komitetu Ligi Polskich
Rodzin. Na tę kandydatkę głosowało 6.320 osób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Skrzypek-Mrowiec zajmie miejsce opuszczone przez Grażynę Staniszewską (Blok Senat 2001 - UW), która triumfowała w wyborach do europarlamentu.

Zofia Skrzypek-Mrowiec ma 58 lat. Jest bezpartyjna. Z wykształcenia jest architektem - prowadzi własną pracownię projektową. Mieszka w Bielska-Białej. Mężatka. Ma trójkę dorosłych dzieci. Jej hobby to góry i turystyka.

Mandatu nie uzyskali m.in.: Marcin Tyrna (PiS) wicemarszałek Senatu ubiegłej kadencji, który zajął trzecie miejsce - 4.615 głosów, a także Janusz Korwin-Mikke (komitet UPR) - 3.467 głosów (4 miejsce).

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP