Trwa ładowanie...
d3k9k9o

Skandaliczny wpis posłanki Pawłowicz o śmierci 14-latka. "Nie siejcie patologii"

Znana z kontrowersyjnych wpisów prof. Krystyna Pawłowicz znów swoim postem na Facebooku wywołała burzę w sieci. Tym razem posłankę sprowokowało nagłośnienie przez niektóre środowiska polityczne śmierci 14-letniego Kacpra, który był nieakceptowany przez rówieśników za inną orientację seksualną. Zdaniem posłanki PiS to wina środowisk liberalno-lewackich, które "sieją patologię".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wpisy posłanki PiS prof. Krystyny Pawłowicz często bulwersują opinię publiczną
Wpisy posłanki PiS prof. Krystyny Pawłowicz często bulwersują opinię publiczną (PAP)
d3k9k9o

Posłanka Pawłowicz w kilku zdaniach napisała, co myśli o sprawie 14-latka, który popełnił samobójstwo. Prawdopodobnie impuls do tak skandalicznego wpisu dała sobotnia demonstracja. Kilkadziesiąt osób zebrało się bowiem przed Ministerstwem Edukacji Narodowej w Warszawie, by uczcić pamięć 14-letniego Kacpra z Gorczyna, który popełnił samobójstwo. Tymczasem Krystyna Pawłowicz widzi tę sprawę w zupełnie innym świetle. Jej zdaniem lewackie środowiska "fałszywie, bezczelnie lamentują nad morderczą nietolerancją rówieśników, którą sami tworzą przez propagowanie nienaturalnych postaw i relacji".

Na wpis posłanki PiS zareagował natychmiast współzałożyciel i członek Zarządu Krajowego Partii Razem Adrian Zandberg.

Piotr Czerniawki z partii Razem dodaje: "Co widzi dr hab. Krystyna Pawłowicz, kiedy patrzy w lustro? Złą, podłą, głupią, małą osobę. Własne dno". Ton większości wypowiedzi jest podobny.

d3k9k9o

Krzysztof Śmiszek z Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego podsumowuje, że jak zawsze winne jest wszystkiemu "lewactwo":

Internauci nie przebierają w słowach, by wyrazić swoje oburzenie na to, co pisze Krystyna Pawłowicz. Dyskusje są naprawdę ostre:

Internautce odpowiedziała była szefowa Wiadomości w TVP Marzena Paczuska.

d3k9k9o

Podziel się opinią

Share

d3k9k9o

d3k9k9o
Więcej tematów