Trwa ładowanie...
d2df30i

Skandaliczny wpis posłanki Pawłowicz o śmierci 14-latka. "Nie siejcie patologii"

Znana z kontrowersyjnych wpisów prof. Krystyna Pawłowicz znów swoim postem na Facebooku wywołała burzę w sieci. Tym razem posłankę sprowokowało nagłośnienie przez niektóre środowiska polityczne śmierci 14-letniego Kacpra, który był nieakceptowany przez rówieśników za inną orientację seksualną. Zdaniem posłanki PiS to wina środowisk liberalno-lewackich, które "sieją patologię".
Share
Wpisy posłanki PiS prof. Krystyny Pawłowicz często bulwersują opinię publiczną
Wpisy posłanki PiS prof. Krystyny Pawłowicz często bulwersują opinię publicznąŹródło: PAP
d2df30i

Posłanka Pawłowicz w kilku zdaniach napisała, co myśli o sprawie 14-latka, który popełnił samobójstwo. Prawdopodobnie impuls do tak skandalicznego wpisu dała sobotnia demonstracja. Kilkadziesiąt osób zebrało się bowiem przed Ministerstwem Edukacji Narodowej w Warszawie, by uczcić pamięć 14-letniego Kacpra z Gorczyna, który popełnił samobójstwo. Tymczasem Krystyna Pawłowicz widzi tę sprawę w zupełnie innym świetle. Jej zdaniem lewackie środowiska "fałszywie, bezczelnie lamentują nad morderczą nietolerancją rówieśników, którą sami tworzą przez propagowanie nienaturalnych postaw i relacji".

Na wpis posłanki PiS zareagował natychmiast współzałożyciel i członek Zarządu Krajowego Partii Razem Adrian Zandberg.

Piotr Czerniawki z partii Razem dodaje: "Co widzi dr hab. Krystyna Pawłowicz, kiedy patrzy w lustro? Złą, podłą, głupią, małą osobę. Własne dno". Ton większości wypowiedzi jest podobny.

d2df30i

Krzysztof Śmiszek z Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego podsumowuje, że jak zawsze winne jest wszystkiemu "lewactwo":

Internauci nie przebierają w słowach, by wyrazić swoje oburzenie na to, co pisze Krystyna Pawłowicz. Dyskusje są naprawdę ostre:

Internautce odpowiedziała była szefowa Wiadomości w TVP Marzena Paczuska.

d2df30i

Podziel się opinią

Share
d2df30i
d2df30i
Więcej tematów